Wpis z mikrobloga

Dzisiaj...Nic mnie nie męczyło, a szybkość i dynamika przeszkadzały w poprawnym wykonaniu ćwiczeń :P
Dawno nie wrzucałem treningów dynamic effort lower :) Na nagraniu ostatnie serie głównych ćwiczeń.

Tak jak pisałem ~miesiąc temu, wróciłem do podstaw, czyli #!$%@?, ryków, i bardziej podstawowych wariantów ćwiczeń heh.
Na pierwszy ogień Box squat 8x2 stałym ciężarem, ostatni tydzień tej fali, 210kg (170kg sztanga + 40kg z gum) Jak widać na filmiku... Za lekki ciężar :P Za duża szybkość i dynamika ruchu, całe plecy mam obite od sztangi która wyskakiwała na kilka centymetrów do góry :P A w niektórych seriach sam prawie skakałem razem ze sztangą xD

Potem 10cm block pull 8x2, zaczynając od 160kg, kończąc na 300kg x 2, to znaczy miało być 300kg, ale w szale zapomniałem dołożyć 5kg z jednej strony, więc wyszło 295kg x 2 w ostatniej serii. Dalej nie robiłem bo założenie było żeby nie przesadzić, czyli zrobić ciężką ale gładką dwójkę.

Czuje że idzie to wszystko w dobrym kierunku, może jakieś PR-y na góre ciała wskoczą :) Bo dół ciała, to znaczy ciągi/siady to jeszcze gonię, i jestem daleko od swoich najlepszych wyników. Ale to może się szybko zmienić :)

Cały trening
Box squat 8x2 210kg (170kg bar + 40kg bands)
10cm block pull 8x2 160-295kg x 2
DB shrugs 3x20
Standing AB 3x20
Reverse hyper 3x12

#strongaf #pokazforme #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
IntruderXXL - Dzisiaj...Nic mnie nie męczyło, a szybkość i dynamika przeszkadzały w p...
  • 37
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Ciężary, ciezarami ale to ile Ty musisz #!$%@?, jak często i ile czasu Ci to musi zajmować w ciągu dnia to ja #!$%@?. Liczyłes to kiedyś jak to wychodzi czasowo mniej więcej? Przecież Ty pół dnia musisz zrec xD pamiętam jak pisałeś że wazysz 165 kg to nie było dawno, tak mi się wydaje, a tu piszesz 10kg w przód? Oprócz tych ćwiczeń to Ty chyba tylko leżysz i #!$%@?
  • Odpowiedz
@szyryfyry1: No 6000-8000kcal gdzieś wychodzi i mieszczę to w 3-4 posiłkach :) Jem co 4h średnio i tyle, prosta sprawa :) Nie lubię jeść wielu posiłków w ciągu dnia.
Dokładnie też tych kcal nie liczę, no wszystko warunkują treningi i cardio, jem tyle na ile nakręcą mi metabolizm :) Syfów właściwie nie jadam, zdrowa dieta, nieprzetworzone produkty głównie.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: 8tys kcal na 3/4 posiłki to grubo lecisz, 2tys na posiłek xD lubię też zrec i wypić ale żeby dobić 175kg przy moim trybie zycia i mając teraz około 110kg to bym non stop musiał mielic morda ( ͡° ͜ʖ ͡°) Masz apetyt
  • Odpowiedz
8tys kcal na 3/4 posiłki to grubo lecisz, 2tys na posiłek xD lubię też zrec i wypić ale żeby dobić 175kg przy moim trybie zycia i mając teraz około 110kg to bym non stop musiał mielic morda ( ͡° ͜ʖ ͡°) Masz apetyt


@szyryfyry1: Trening czyni mistrza :D Wszystko przez treningi one mi tak podkręcają metabolizm, naprawdę jak nie trenuje to po tygodniu, mam problem zjeść 3000-4000kcal
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Kto bogatemu zabronić jeść pół kilo łososia z tona masła xD.. Masz spust, jeść tak miesiąc, dwa to już dla niektórych by było wyzwaniem, Ty chyba ciągniesz tak od tych 5 lat, tak? Psychicznie Cie to nie męczy? Jeszcze nie wiem czy Ty sobie to robisz sam czy ktoś.. Mi by się w tych garach też pół życia nie chciało stać, zresztą ja nie mam tyle czasu na to, inny
  • Odpowiedz
@szyryfyry1: Hehe powiem tak lubię jeść :) No i naprawdę trzeba lubić jeść żeby tyle ważyć :P... No w marcu/kwietniu strzeli piąty rok... i będzie prawie 50kg nabrane przez ten czas, czyli 10kg/rok :P
  • Odpowiedz
hehehehe skarpety za nisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@iAmTS: No nie chciało mi się ubierać normalnych skarpet do ciągu...i potem żałowałem :P Bo teraz mam całe piszczele pokaleczone.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: nie znam się więc proszę nie bić, te "gumy" podczas pierwszego ćwiczenia są żeby było trudniej podnosić ta? To jaka jest różnica między czymś takim a dołożeniem większego ciężaru?
  • Odpowiedz
nie znam się więc proszę nie bić, te "gumy" podczas pierwszego ćwiczenia są żeby było trudniej podnosić ta? To jaka jest różnica między czymś takim a dołożeniem większego ciężaru?


@wicked1009: Tak jest różnica, akurat tutaj te gumy za lekkie. Ogólnie gumy na dole dają mniejszy opór a u góry większy, zmieniając krzywą siły. Działa to zupełnie inaczej niż zwykły ciężar.
  • Odpowiedz
Da się jakoś pogodzić dietę i trening z pracą? Jak to wygląda u Ciebie na tak zaawansowanym poziomie?


@Thaddaeus: Wszystko się da :) Zależy jak bardzo chcesz. No i pewne prace wymagają żeby też zmienić/dostosować trening. Bo jeżeli na budowie jedziesz 10h/dzień to ten aspekt musi być uwzględniony przy układaniu treningu. Też co innego jak pracujesz kilka dni pod rząd, a potem masz kilka dni wolnego.

Ogólnie jeżeli jesteś w stanie
  • Odpowiedz