Wpis z mikrobloga

Jak kupiłem miesiąc temu Dodge Journey, dalej stoi w porcie w USA. A z naprawa to różnie bywa, zależy czy sam sobie poskladasz, ile@elementow do malowania. Jak poduchy, chłodnica. Jak z USA to jeszcze przeróbki do wersji eu.
  • 0
@mgaab Myślałem o Journey, ale padło na Caravana. Można z USA/Kanady ściągnąć takie coś jak na zdjęciu tylko z mniejszym uszkodzeniem? Widzę, że sobie ściągasz. Zastanawiam się czy warto czy szukać w już kraju i się tym nie bawić.
@Renesans: Ale nie tylko, to jest oczywiste tam poszło aż po dach. Do wspawania cała ćwiartka, nie wiadomo jak z podłużnicami, i resztą dołu. Rama też może być walnięta. Bez oględzin moim zdaniem nie ma co nad tym się nawet zastanawiać.
@Renesans: Jak masz czas lepiej szukać samemu bo możesz trafić lepsze wyposażenie i lepszy stan. Jak oglądałem coś na miejscu i ktoś mnie podkupił ( a byłem zdecydowany) dzięki temu mam teraz dużo lepsza wersje. Jeśli chodzi o remont to najbezpieczniej uderzeni w przednie błotniki, drzwi. Wszelkie wycinanie ćwiartek progów podłużnic to koszty.
@Renesans tył Town country jest drogi, o słupku nie wspominjajac boki też do tanich nie neleza sam mechanizm drzwi elektrycznych to lekko 1000 zł. Kupowałbym bity w przód podłużnice są cofnięte więc będą całe silnik od zdrzaka dzieli z 40cm. Sam takiego ze Stanów wziąłem kilka lat temu wtedy, było to 3 letnie auto z gazem w 46 k się zmieściłem teraz sprzedaje za 35.zrobilem w 3 lata 130 kkm i tylko
@Renesans: Mam znajomych w Opolu, którzy sprowadzają Mopary z USA i remontują je na gotowo. Pasjonaci tych aut, doradzą, wycenią, sprowadzą, naprawią - błyszczące auto podstawią pod dom. Jakbyś potrzebował kontakt to daj znać.