Wpis z mikrobloga

@Goryptic: jajko, 1:0.

Poprawnie wykonane pompki, z uwzględnieniem poprawnego ruchu i pozycji początkowej i końcowej wydają mi się dość wymagające. Bo #!$%@?ć je byle jak to faktycznie trudne nie jest.
  • Odpowiedz
@troglodyta_erudyta: zakładając, że robisz je prawidłowo, to jeśli codziennie robisz ich po 60 to nic dziwnego, że już Twoje przyzwyczajonego do tego ciało nie uważa ich za wymagające. :D
Dla mnie np. nigdy nie było problemem zrobienie kwiatu lotosu, ale wiem, że dla wielu osób jest to trudna pozycja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zaczynałem 8 miesięcy temu, gdy zrobienie 6 pompek było dla mnie wyzwaniem. Wystarczyło zacząć ¯\(ツ)/¯


@troglodyta_erudyta: No widzisz, właśnie o to trochę w tej całej dyskusji chodzi. Dla początkującego to jest wymagające ćwiczenie, jeśli się je robi poprawnie. Zresztą, jak każde, dla niewyćwiczonych mięśni, a tak zrozumiałam tego mema. :D
  • Odpowiedz
To mało. Każda pełnosprawna osoba zrobi tyle bez żadnego treningu.


@nocny-mirek: Jest pełno zdrowych sprawnych dziewczyn które nawet jednej nie zrobią, a i dużo facetów którzy trenują zero nie zrobi 10 pompek... Jak ktoś coś robi poza siedzeniem przy kompie to owszem, ale na pewno nie każdy.
  • Odpowiedz