Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@text: jestem przed powiększeniem rodziny i ja bardzo cenię sobie porządek. Bardzo chce mieć dzieci, ale boje się, że będę się na maxa frustrował widząc #!$%@? co chwila
jestem przed powiększeniem rodziny i ja bardzo cenię sobie porządek. Bardzo chce mieć dzieci, ale boje się, że będę się na maxa frustrował widząc #!$%@? co chwila

@T3sla:
Życie z dzieckiem zmienia priorytety, daje szanse na zmianę skorupy na "starość".
Nie uważam, że jest to nudne w skali życia. Co prawda okresy półroczne wydają się identyczne. Ale to się tak zmienia, że każde pół roku jest zupełnie inne.
u mnie dziecka ma rok i 8 miesięcy i po sobie sprząta. Ten obrazek u góry to jakiś dramat, ale nie ze względu na dziecko.

@Opryskus69:
XDDDDDD
Dobre sobie. Mój jak miał tyle, to prawie na studia chodził, a układał nie tylko po sobie, ale i w okolicznych mieszkaniach. A potem zmienił się w tornado, tak jak 80% dzieci?
Tak, można go tłamsić, można próbowac robić "dorosłym odpowiedzialnym 3-latkiem" ... tylko
Pobierz
źródło: comment_1612574927FJYAyGiQj15DVY0xx8KLkL.jpg
@text: to, że moje dziecko po sobie sprząta i rozumie, że trzeba to zrobić, a Twoje starsze nie, to nie znaczy, że musisz wylewać na mnie swoje żale. Żaden pasek u mnie nie wisi, po prostu rodzice mają sprzątanie we krwi, dziecko się przygląda i robi to samo. Jaki ojciec, taki syn. Tabelki możesz sobie wsadzić w buty. Tak jest jak się wychowuje według schematów z internetu.
@Opryskus69:
Ty wylewasz żale na innych, bo myślisz że jak masz 1,5 roczne dziecko, to w następnym etapie też będzie takie idealne i już jedziesz po innych rodzicach. W dodatku ubzdurales sobie, że twój sposób wychowania to jakiś ideał XD
A co do tabelek to ty matole chyba nawet nie widziałeś co jest w środku, bo to beka z takich podludzi jak ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)