Wpis z mikrobloga

Chciałbym żeby na wykopie był wyższy poziom kultury i ogółem dyskusji pod znaleziskami.

Flamebait w pierwszym komentarzu jest bardzo powszechnym zjawiskiem i pomimo że "wszyscy wiedzą" że trolli należy ignorować i czarnolistować, to wciąż bardzo znacza część Mirków, która pewnie chciałaby sobie przyjemnie i merytorycznie podebatować, daje się bardzo łatwo sprowokować i wdaje się w niewartościowe flamewary i gównoburze, które coraz częściej wypierają ciekawą, przyjazną i rzeczową dyskusję.

Może tylko ja mam takie wrażenie, a może nie jestem w tym sam.

Moderacja niestety zdaje się aprobować takie praktyki odrzucając zgłoszenia ewidentnie obraźliwych i prowokacyjnych treści i użytkowników nagminnie wykazujących się nagannym zachowaniem i brakiem podstawowej kultury osobistej.

Moderator 8s6L odrzucił moje zgłoszenia dot. wg mnie obniżających poziom portalu komentarzy, cytuję: "zamknij mordę", "dziura leszczu" i "co tam mlaskasz parówo" (screeny poniżej), a wydając taką decyzję w mojej opinii zaaprobował takie treści i zachowanie jako zgodne z regulaminem i ze standardami Wykopu.

W ramach mojej walki z tym wyniszczającym moim zdaniem Wykop trendem i dbałości o transparentność zasad panujących na portalu chcę zapytać @a__s @m__b: Czy potwierdzacie decyzję 8s6L i od tego momentu takie treści każdy użytkownik może uznawać za nienaruszające regulaminu i standardów Wykopu, a co za tym idzie dozwolone?

#wykop #afera #moderacjacontent #trochewiecejkulturynawykopie
Pobierz nirvikalpasamadhi - Chciałbym żeby na wykopie był wyższy poziom kultury i ogółem dysk...
źródło: comment_1612481498XCikQER7ZS9aETG0badFMf.jpg
  • 2