Wpis z mikrobloga

Moja teściowa po wyroku Trybunał Konstytucyjnego Julii Przyłębskiej oznajmiła, że już nie będziemy obchodzić urodzin, ale poczęciny. Wszystkim odjęła 9 miesięcy od daty urodzin i wtedy wpada na imprezę lub dzwoni z życzeniami. Mój młodszy syn to wcześniak, więc chce znać dokładną datę gdy cimcirimci jej córkę, tylko, że ja nie pamiętam daty :/

#bekazkatoli #neuropa #heheszki #takbylo
  • 17
@lakukaracza_ Nie wiem ale śmieszne są podziały polaczków, 40 milionowego narodu w porównaniu do turasow gdzie jest ich 2x więcej a potrafią się szanowac nawet jako obcy całkowicie ludzie. No ale tak dumne polaczki muszą się opowiedzieć po jednej ze stron kolejnej ogólnopolskiej gówno rozkminy i srac sobie na pyski. Siebie warci wszyscy tutaj
@przegladarkauzy: Aborcja w Turcji jest legalna do 10 tygodnia ciąży. Kiedy Erdogan w 2012 wspomniał o planowanych restrykcjach w prawie do aborcji, zaczęły się masowe protesty. W ogóle cała Turcja to jest ciągła wojenka pomiędzy spuścizną Ataturka i islamem. Nie mam pojęcia skąd wyciągnąłeś ten wzajemny szacunek xD