Wpis z mikrobloga

@beaver: Piekarnik. #!$%@? mi się żyje bez piekarnika i mikrofali. I bez dużej zamrażarki/lodówki.
Zmywarka do naczyń to również game changer w komforcie życia.

Z takich bardziej ogólnych to oddzielny pokój do pracy (gabinet) jest super - zwłaszcza, jak się pracuje z domu.
Bardzo ważna jest też dla mnie oddzielna sypialnia - zwłaszcza przy mieszkaniu z kimś.
Kiedyś mieszkałam z chłopakiem w jednym pokoju i było ciężko spać, jak nockami grał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@beaver: floorbox z gniazdkami pod stołem w jadalni. Przydaje się do podpięcia laptopa, albo ładowania telefonu. Kable do nagłośnienia/kina domowego schowane w ścianach. Wyprowadzone zasilanie nad oknem do sterowania roletami/żaluzjami/zasłonami. Servodrive w szufladzie pod zlewem - możesz otworzyć kolanem gdy masz zajęte ręce i chcesz wyrzucić śmieci.
Pobierz
źródło: comment_1612448372icBHMwFInNbiSCPRoLK2Tq.jpg
@HarleyQuinn @beaver jeśli chodzi o kosze do segregowania smieci to w szafce 60 mieszczą się 4 (po 2 na sobie) tylko trzeba wymontować dno szafki ( )
@beaver dla mnie z takich rzeczy o których warto pomyśleć to klima (szczególnie jak mieszkasz od nasłonecznionej strony) i suszarka bębnowa- jak łazienka mała to można ją położyć na pralce albo schować w głębokiej szafie. Ułatwia życie, szczególnie jak już
@beaver: szczerze? stołeczek do srania.
zaraz ktoś powie, ze trolluję, ale serio - taki stołeczek całkowicie zmienia doznania wypróżniania się, zwłaszcza jeżeli ktoś ma problemy z tym. Nie wyobrażam sobie skorzystać z toalety bez niego, bo po prostu nie ma gdzie nóg oprzeć
i bez bidetu. bidet to absolutne must-have jeżeli okresujesz
w ogóle to drugie drzwi z tyłu - wiem, że niektórzy nie mają, raczej rzadko się to zdarza teraz
@beaver: oświetlenie sterowane z telefonu(jasność i temperatura barw, kolor jest meh) i na ruch (korytarz, kibel), oczyszczać, nawilżacz, termostat, miejska ciepła woda, duże łóżko, szafy przesuwne, zachowanie trójkąta kuchennego, oświetlenie blatów na dole szafek, oświetlenie szaf i szuflad, ubezpieczenie (człowiek śpi spokojniej), moskitiery... A, stołeczek do srania i taboret schodki (żeby nie biegać po drabinę zawsze)