Wpis z mikrobloga

Czy są tu osoby, które chciałyby podzielić się swoją wiedzą? Napisz artykuł o elektronice i zgłoś go do naszego konkursu! Na zwycięzcę czeka karta podarunkowa Allegro o wartości 2000 zł, drugie miejsce to karta na 1000 zł, ale to nie wszystko - łącznie nagrodzimy 7 osób. Mile widziane teksty o elektronice, Raspberry Pi, Arduino, ESP, IoT, automatyce domowej i nie tylko. Szczegóły ( ) https://forbot.pl/blog/?p=47261

Plusy dla zasięgu mile widziane, bo karty podarunkowe o łącznej wartości 4000 zł czekają na nowych właścicieli ( ͡ ͜ʖ ͡)

#forbot #elektronika #arduino #raspberrypi #programowanie #technologia
Pobierz
źródło: comment_16124314440HSFbA57MyjWmnJ2kwLwbo.jpg
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Forbot: największa rzecz jaka robie aktualnie to stacja pogodowa ale trochę sztuka dla sztuki. Masa juz tygo była więc nie wiem czy to ma sens. Różni się jednak tym że te co są w necie sprawdziłem i to nie działało jak powinno (chociaz duzo tematów premiowanych bo esp, raspberry, mqtt, node red :p).
Mam też drugi dość prosty projekt ale jest w trakcie. Może bym się wyrobił
@daczka92: zachęcam do działania. Pamiętaj tylko, że to nie jest konkurs na opis DIY. Projekt może być efektem finalnym lub przykładem, ale głównie chodzi tu o artykuł edukacyjny, z którego można się czegoś dowiedzieć. Oczywiście może to być opis DIY z dokładną instrukcją budowy itd., ale nie może to byś opis na zasadzie "zbudowałem sobie stację, tutaj są foteczki, polecam" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@m___w: Arduino + Dell Wyse (na razie, kiedyś to przerzucę na serwer, jak już go kupię ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), Home Assistant, Node-Red jako automatyzacje, InfluxDb + Grafana do danych i ich wizualizacji. To tak z grubsza. Na razie jeszcze kończę spinać elektrykę w rozdzielnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)