Wpis z mikrobloga

Niestety wielu Polaków daje się skusić skrajnymi krzykliwymi ideologiami światopoglądowymi, gospodarka niezbyt ich obchodzi i traktują ją jako usprawiedliwienie oddanego głosu na partię szurów światopoglądowych. Na szczęście z tego często się wyrasta, ja sam oraz wielu innych wykopków znamy to z autopsji xD


@Trybun_Plebejski: i dalej jesteście takimi samymi nosaczami NPC-ami, tylko trollujecie w drugą mańkę, że konfederacja to "zamordyści wienksi niż biz". Czyli ten sam brak stosownego do rzeczywistości
  • Odpowiedz
@Nihas Tanajno myśli, że jest głosem wszystkich przedsiębiorców, bo zrobił se grupę na fejsbuku, która ma 250 tys członków i tworzył na niej wydarzenia w wakacje pod tytułem "za tydzień strajkujemy w Warszawie, a za dwa w Łodzi" xD tego posta polubił mu 1/300 członków grupy, w większości karyny od robienia paznokci, bo im się "obrażanie kobiet" przez Korwina nie podoba xD

KONFEDERACJA TRACI POPARCIE PRZEDSIEMBIORCUW!!
  • Odpowiedz
@bh933901 Nie rozumiem, nakłaniasz mnie na Konfederację czy co? Nie jestem skrajnym lewakiem jeśli ci o to chodzi, po prostu twierdzę, że Konfederacja walczy z PiSem o miano najgorszej partii w Polsce, z tym że realnie tylko PiS będzie mógł wprowadzać swoje chore pomysły w życie, więc jest realnym zagrożeniem.
  • Odpowiedz
@Trybun_Plebejski: do niczego cię nie nakłaniam. Po prostu bawi mnie, że potrafisz nie widzieć groteski w tym, że posypujesz głowę popiołem za bycie kucem, tylko po to, żeby przejść na pozycję równie prostacką jak myślenie kuców, tylko o przeciwnym zwrocie: że konfederacja to najgorsi zamordyści, a ich pomysły są "chore". Innymi słowy, nie stałeś się oni o trochę bardziej rozsądny, po prostu zmieniłeś barwy klubowe.
  • Odpowiedz
@Nihas: Ten sam Tramwajno, który na strajku przedsiębiorców chciał zrobić sobie elektorat akurat przypadkiem podczas wyborów, w których kandydował wytyka Konfie, że to politycy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ten sam Tramwajno, który zbanował dziesiątki przedsiębiorców (w tym mnie) na prywatnym profilu Strajku przedsiębiorców za zadanie pytania? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@UberKatze Ja nie widzę dla siebie żadnej alternatywy, generalnie uważam, że nasz kraj jest w dupie. Zagłosuję po prostu na mniejsze zło, a Konfederacja według moich poglądów jest większym złem. Prawdziwą alternatywą dla mnie to jest chyba tylko emigracja do kraju typu Norwegia.
  • Odpowiedz