Wpis z mikrobloga

@BillyGugu: No cóż, ja doradzam tak jak sam bym chciał w jego wieku, to jest w wariancie bez udziału ojca, bo by mi przez 20 lat wypominał gdyby stracił zniżkę przeze mnie i chciałem aby poznał te wszystkie koszty które się z autem wiążą =/
IMO jeśli Fiat to Punuto/Panda 1.2 benzyna zagazowana albo Panda 1.3 multijet - 4 litry na 100 km w trasie ( ͡~ ͜ʖ ͡
@jasiek383 jeśli nie masz stałego dochodu to sobie daruj auto. Kupisz auto za 3k do tego dochodzi podatek 2% dla skarbówki. Ubezpieczenie + przegląd. Ubezpieczenie dla młodego kierowcy będzie około 1-1,5k. Przegląd 100 zł z gazem 162 zł.
Stare auto to również usterki i wymiana części eksploatacyjnych. Jeśli masz miejsce, narzędzia i trochę umiejętności, to takie auto sam sobie naprawisz. Jeśli nie, to każda awaria to minimum kilka setek zostawione u mechanika.
@jasiek383: Nie rób tego błędu co ja i nie kupuj stilo. Co chwilę coś z elektryka, przy głupiej wymianie żarówki będziesz rzucał #!$%@? xD. Jedynym plus jaki posiada to to że jest wygodny. Na samo OC wydasz ponad 1k.
W sumie to co chwilę się w nim coś psuje xD