Wpis z mikrobloga

@Del: Wybuchł po śmierci ale już za życia zdarzały się wybitne jednostki, jak Jerzy Urban który w 2003 dostał grzywnę a groziła mu kara pozbawienia wolności za ten artykuł:

http://niniwa22.cba.pl/urban_obwozne_sado_maso.htm

Wyrzuć te starcze środki dopingowe, którymi Cię szpikują jak byczków hodowanych na olimpiadę, żebyś mógł przez godzinę ruszać nogą i mniej trząść ręką.
knur3000 - @Del: Wybuchł po śmierci ale już za życia zdarzały się wybitne jednostki, ...

źródło: comment_1612365498swOa4ct21w7tC6zzsVNB82.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
bo cały ten #!$%@? na jego punkcie wybuchł tak naprawdę po jego śmierci dopiero.


@Del: Niestety jest to nieprawda. Kult własnej osoby pielęgnował mocno za swojego życia sam papaj. Pierwszy pomnik swojej osoby do Polski przywiózł on sam.
  • Odpowiedz
@zielona_pomarancza: nawet jakby żył to raczej Parkinson magicznie by mu nie przeszedł, a już ostatnie 10 lat mało co ogarniał co się tam na świecie dzieje, jeśli mi Dziwisz i Ratzinger nie powiedzieli( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@znikam5: Ja to inaczej pamiętam, a jestem z rocznika '88. Owszem, była przesadna duma, że papież to Polak, ale żeby w każdym aspekcie życia wyciągać go jako asa z rękawa. No, i nie było wszystko ponazywane jego imieniem (może z wyjątkiem ulic) ani nie było jeszcze wtedy pierdyliona pomników i tabliczek mówiących o tym, że papież srał w tym domu, jak był na pielgrzymce.
  • Odpowiedz