Wpis z mikrobloga

@Wielki_Wladca_Wypoku: A w ogóle sprzedajesz jakieś fajne sosy? Lubię ostre, ale wszystko co znajduję w sklepach jest albo octowe, typu tabasco, albo strasznie słone, jak sambal. Ogólnie sambal oelek jest super, ale nigdzie nie mogę dorwać takiego, który nie byłby z kilogramem soli. Wiesz może, gdzie coś takiego dostać?
  • Odpowiedz
@Wielki_Wladca_Wypoku: o, to już czas na wysiew? Trzeba się zabrać do obi po ziemię i kubki, chyba zawinę pomysł z pół litrowymi. :)
To będzie pierwszy mój wysiew więc proszę o tipy.:P
  • Odpowiedz
@Axoi: co roku robie w ten sposób:
styczen\luty biorę płaski/szeroki pojemnik na żywność wkładam na dno ręcznik papierowy i go mocno zwilżam tak aby woda(odstana!!! lub butelkowana) nie pływała w nim sypie na to nasiona, zamykam pojemnik i odkładam na parapet aby było ciepło (nie gorąco)
jak wyciełkują nasiona przesadzam do 0,5l kufli jak powyżej z ziemią do wysiewania, gdy znajdę czas chęć i pogodę w okolicach kwietnia/maja to przesadzam
  • Odpowiedz
@Wielki_Wladca_Wypoku: Wiesz co sama jest faktycznie za ostra, kupiłem sosik za 10zł z allegro no i ćwierć łyżeczki spoko, przy całej się porzygałem :D Jednak jak robię burgery to tak ćwieryć łyżeczki na tłustego burgerka i jest super!
Rozgrzewa ciało, nie choruje się i pali 4 razy :P
  • Odpowiedz