Wpis z mikrobloga

#mirkowyzwanie #pizza #gotujzwykopem @mirkowyzwania

a) Sprawdź jakie zapotrzebowanie kaloryczne jest odpowiednie dla Twojego organizmu. Przygotuj tygodniowy plan żywieniowy, który je spełni, a nawet dzięki ujemnemu bilansowi pozwoli wejść pozytywnie w Nowy Rok i zrzucić pare kg przed wiosną.
b) Zrób szalik na drutach lub szydełku.
c) Posprzątaj w swojej szafie - sprawdź czy nie masz jakichś ubrań, których nie nosisz, które mógłbyś oddać do PCK, żeby uboższe osoby mogły z nich skorzystać.

Dobra zwlekałem, przeciągałem, ale w sumie to jeszcze mam czas. Nie no ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Strzelam waga 66kg, 176cm wzrostu kalkulator dla mnie lvl 24 wyliczył przy braku aktywności fizycznej (aktualnie) 2139kcal dziennie

Ostatnio zakupiłem sobie fajny piec do pizzy i powiem Wam, że wychodzi coraz lepsza :)

No to co:
Poniedziałek: Pizza neapolitańska 900 kcal x2 + lampka wina półsłodkiego 105 kcal x2 = 2010 kcal
Wtorek: Pizza z salami 964,5 kcal x2 + herbatka z miodem i imbirem 21 kcal x2 = 1971 kcal
Środa: Pizza neapolitańska 900 kcal x2 + herbatka z miodem i imbirem 21 kcal x2 = 1842 kcal
Czwartek: Pizza z salami 964,5 kcal x2 + lampka wina półsłodkiego 105 kcal x2 =2139 kcal
Piątek: Pizza neapolitańska 900 kcal x2 + lampka wina półsłodkiego 105 kcal x2 = 2010 kcal
Sobota: Pizza z salami 964,5 kcal x2 + herbatka z miodem i imbirem 21 kcal x2 = 1971 kcal
Niedziela: Pizza neapolitańska 900 kcal x2 + lampka wina półsłodkiego 105 kcal x2 = 2010 kcal

Już zacząłem i jest w pytę ( ͡° ͜ʖ ͡°) I co dieta wcale nie musi być nudna, ujemny bilans kaloryczny, jeszcze mogę sobie pozwolić na knopersa a jak pójdę pobiegać to już hohoho ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak komuś rozpisać jakąś dietę to śmiało piszcie priv.
Tojfel - #mirkowyzwanie #pizza #gotujzwykopem @mirkowyzwania 

a) Sprawdź jakie zap...

źródło: comment_1612297691oZbQKTOKYQCFMVdO8FRa83.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach