Wpis z mikrobloga

@sanderus:

Ja w czasach studenckich z powodu przegranego zakładu poszedłem na imprezę do akademika w długiej czarnej sukni i dodatkowo bez gaci... oj działo się działo ;)


Koledzy Cię w dupe brali?
  • Odpowiedz
@greedy_critic: odpowiedzi śmieszne, ale nie wiem czy nie zabawniejsze jest #!$%@? uciśnionych mężczyzn xD Tak strasznie spoleczenstwo, szczegolnie w takiej Polsce, promuje a nie przesladuje facetow w sukienkach zamiast bohaterów, którzy kogos uratowali xDDD
W ogóle to sugerowanie, że tu jest jakiś podział i typ w sukience nie mógłby nikogo uratować xD
  • Odpowiedz
@greedy_critic: odpowiedzi śmieszne, ale nie wiem czy nie zabawniejsze jest #!$%@? uciśnionych mężczyzn xD Tak strasznie spoleczenstwo, szczegolnie w takiej Polsce, promuje a nie przesladuje facetow w sukienkach zamiast bohaterów, którzy kogos uratowali xDDD
W ogóle to sugerowanie, że tu jest jakiś podział i typ w sukience nie mógłby nikogo uratować xD
  • Odpowiedz
Dla mnie ważne jest jakim kto jest człowiekiem i jak traktuje słabszych, a nie to czy "żyje sobie normalnie"


@Jasnoniebieska: Więc ten facet na drugim zdjęciu, bo ten na pierwszym nie sugeruje w żaden sposób, że traktuje dobrze słabszych
  • Odpowiedz
Ale nikt nie mówi, że to jest jedyny prawidłowy wyznacznik odwagi.


@mats12: jeśli ta jedna osoba z macicą twierdzi, że nigdy nie umówiłaby się się z osobą, która boi się założyć sukienki, to jak to inaczej rozumieć jak nie nie traktowanie zdolności do założenia sukienki jako kategorycznego wyznacznika odwagi?

Dla Ciebie wszystko jest albo czarne albo białe?


Niestety nie, ale robię wszystko co w mojej mocy.
  • Odpowiedz
@bh933901: Wydaje mi się, że ma racje. Bo trzeba mieć coś z głową żeby bać się ubrać sukienkę. Tak po prostu, dla żartów nawet, na haloween czy cokolwiek. Jak głębokie kompleksy i jak niemęski musi się czuć facet który ma takie opory.
  • Odpowiedz
@mats12: no. Tylko jest jeden problem - nie trzeba się bać ubrać sukienki, żeby nie chcieć tego robić czy uważać mężczyzn przebierających się w damskie ubrania za zjebów.
  • Odpowiedz