Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie ma dnia bym nie skakała z radości że nie mieszkam w Polsce i że nie płace podatków na ten kraj. Jak to pięknie podsumował @OCIEBATON Nienawidzę Polaków jako narodu. Nienawidzę tego państwa i mam nadzieję że 2022 zacznę daleko od tego gówna.

Zgadzam się w 100%. Mieszkałam na wielu kontynentach a teraz osiadłam we Francji (pisałam już o tym na AMW pare razy) i nigdy nie spotkałam takiego zawistnego, głupiego, religijnego, zacofanego narodu jak polacy. Zaraz mi wyskoczą obrońcy że w Rosji czy w Egipcie jest gorzej - może i jest gorzej ale ja tam nie mieszkałam. Mieszkałam na zachodzie i w Amerykach. I biorąc wszystko pod uwage to Polska to kraj obsra** g*wnem.

Przykro mi co ten rząd zrobił z tym krajem i z przyszłością Polaków. Polska to nie jest kraj dla Polaków. To jest kraj dla idiotów, dla starców oraz dla imigrantów ze wschodu. Kult zapieprzania, bycie bangladeszem Europy i zawiść na wszystkich i wszystko.

Jak wygląda życie moich znajomych?
30-35 lat, ♯wroclaw , praca za 5-7k netto, niektórzy bombel, niektórzy nie. Wszyscy kredyty na 20-30 lat, mieszkaja na 35-45 metrach w chowie klatkowym. Ich jedyną radościa z życia to nowy telewizor lub rzutnik. Płacą te podatki, wszyscy pracują w SSC, oszczędności na poziomie 0 do 60 tysięcy, urlop za granicą raz na 3 lata i to all inclusive. I życie im ucieka w tych klatkach. Praca - dom - dziecko - spać. I tak całe życie....

We Francji (przed Covid), Francuzi, jeżdzili sobie na weekend do Hiszpanii czy do Włoch. Mają domki letnie na południu. Jeżdżą do swoich "kolonii" podczas zimy. zarabiają dobrze ale nie jakoś genialnie. Są ogólnie SZCZĘŚLIWI. A to co pokazują te zamieszki w Paryżu to jest odprysk procenta francuzów.

Niemcy? Specyficzny kraj ale obywatele w miastach mają jak pączek w maśle. Nie ma wyzysku, jest mądre podejście do pieniędzy, tworzy się rzeczy w pracy a nie tylko SSC. Są ekspertami w swoich dziedzinach, są troche prości i narodowi ale również bardzo pomocni.

Włochy czy Hiszpania? Genialnie się tam żyje, może gorzej się pracuje ale znam wielu włochów co pracują zdalnie dla szwajcara a żyja w Palermo.

Norwegia? Szacunek, ciepło, prosto i bogato. Spędziłam 2 lata w Norwegii pracując w banku w większym mieście i nigdy nie poznałam takiej ilości super znajomych jak wtedy. Ludzie się integrują, nie epatują bogactwem, chcą pomóc na każdym kroku.

A w Polsce? Homo homini lupus . Co dostaje taki 30-latek bez dziecka od tego państwa? NIC. Pracuj i płac 32% które idą na radio maryja, na Rydzyka i na niby-wybory.

3 rzeczy które mi się najbardziej udały w życiu? Poznanie mojego niebieskiego, wyjechanie z kraju, urodzenie dziecka. Żyje bez strachu, z 5 zerami na koncie brokerskim, z wakacjami co roku i bardzo zdrowo.
Jeżeli nic Cię nie trzyma w Polsce to uciekaj jeżeli jeszcze możesz.

NB: nie moge założyć konta bo Wykop nie pozwala na zagraniczny numer.

#korposwiat
#emigracja
#protest
#polska
#bekazpisu
#bekazpodludzi

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6017dc845e3a1c000abb4423
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: nie pracowalem w wielu panstwach ale w paru mi sie udalo. raczej podobne mam zdanie o moich rodakach. nie wiem ale natura dzikusa wschodniego nigdy z tego narodu nie wyjdzie. a juz nie daj bog jakby cham stal sie panem i zaczal zarabiac. wted nie ma szans na jakiekolwiek racjonalne pogaduchy. ja mam pieniadz a ty jestes smiec. nienawidze tego kraju mimo ze zyje mi sie tu calkiem ok, ale
@AnonimoweMirkoWyznania: W polackowie, polacki maja mentalność niewolnika post-PRL. Cieszą się jak kupią sobie suszarkę do włosów, albo zmywarkę na raty 0%. Dopiero jak zacząłem porządnie zarabiać poznałem co to życie, a nie wegetacja. Jak na jakimś forum zapytałem jak można wyżyć za 3k cebulionow, to powiedzieli mi, ze można wynająć sobie kawalerkę z kumplem na zmianę i kupić miesięczny.
@Arkos12: byle nauczyciel ma w Niemczech ma 3,5-4,5k brutto czyli 2,2-2,7k netto jak nie ma partnera i dzieci.

@AnonimoweMirkoWyznania: we Francji domki letnie mają tylko boomerzy. Zoomerzy nie oszczedzaja bo zżerają ich koszty mieszkania w dużym mieście. Też poznałem wielu Norwegów, wielu z nich to straszni rasiści i lubią patrzeć z wyższością. W Hiszpanii jak jesteś młody to albo emigrujesz do Niemiec albo bujasz się od gównoroboty do gównoroboty. W