Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1999
Codzienny namiar na bezpieczną aborcję bez podawania przyczyny.

Zmieniłam grafikę, bo nie tylko aborcja bez granic zajmuje się wsparciem osób w niechcianej ciąży. :)

Przypominam, że w Polsce nie będzie można już abortować dzieci z podejrzeniem zespołu Downa. Nie wszyscy wiedzą, że zespół Downa to w wielu przypadkach nie tylko zmienione rysy twarzy, ale także choroby współistniejące. Bardzo często są to wady serca, które wiążą się z wieloma operacjami, zabiegami czy rehabilitacją, co jest ogromnym obciążeniem dla samego chorego, jak i dla jego rodziny.

Bardzo wiele osób chorych na trisomię 21 ma upośledzenie umysłowe. W pewnym wieku zaczynają czuć popęd seksualny, czego nie rozumieją. Może to prowadzić to przykrych sytuacji z udziałem nie tylko przypadkowych ludzi, ale własnej rodziny.

I zanim wyskoczycie mi tutaj z tekstem, że na pewno uważam, że wszystkie płody z podejrzeniem zespołu Downa powinny być abortowane, to od razu mówię, że NIE. Nie jest to moja opinia. Uważam, że matka powinna mieć wybór czy chce wziąć na siebie tę potężną odpowiedzialność, czy jednak nie czuje się na siłach aby tego dokonać.

Jeżeli jesteś w niechcianej ciąży, to pamiętaj - nie jesteś sama!

4/31

#aborcja #codziennepowiedzkomus <- tag do czarnolistowania
Amishia - Codzienny namiar na bezpieczną aborcję bez podawania przyczyny.

Zmieniłam ...

źródło: comment_1612191079xAaHqE5DSoAErJIUvIVMV7.jpg

Pobierz
  • 161
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kleopatrixx:

I cyk. Codzienne zgłoszenie przestępstwa. Ciekawe jak szybko działa nasza policja i jak szybko te twoje "codziennie" zniknie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Niestety bardzo wolno, a do tego wybiórczo. Nawet jak sprawa trafi na biurko to prokurator sobie umarza według widzimisię. Rok temu, tuż przed koronacyrkiem zgłoszona piramida finansowa, gdzie zebrałem spory materiał dowodowy w tym nagrania na których podają swoje nazwiska po nakłanianiu do wejścia w piramidę. Zmarnowałem kupę czasu, żeby typów podejść, a jak zaniosłem to wszystko na policję to typ mi powiedział, że on przyjmie, spisze zeznania itd., ale (cytat oryginalny) prokurator z miejsca i tak umorzy, bo (UWAGA!) ja osobiście nie jestem poszkodowany. Nie byłem idiotą, który stracił na
  • Odpowiedz
@harnasiek:

hura, aborcja bez podawania przyczyny... I nastąpi wysyp ludzi, którzy będą mieli w dupie zadbać o antykoncepcje, bo jak zajdzie w ciążę to się wyskrobie, a wtedy znowu się zapomni o antykoncepcje bo tak łatwiej...


Jesteś debilem czy ci za to płacą? XD
Już widzę jak nikt nie używa antykoncepcji, bo to przecież takie super wygodne robić sobie regularne aborcje w jakiejś klinice zamiast łyknąć pigułę albo naciągnąć gumę
  • Odpowiedz
@harnasiek: Na takich nieodpowiedzialnych ludzi wystarczyłyby łatwo dostępne tabsy dzień-po. Aborcja ma największy sens jeśli ktoś chce dziecka, ale w trakcie ciąży wychodzą jakieś z nim problemy. Aborcja jako forma regularnej antykoncepcji, to kretynizm w czystej postaci.
  • Odpowiedz
. Nawet jak sprawa trafi na biurko to prokurator sobie umarza według widzimisię.


@DanteTooMayCry: ale co ty porównujesz?
informacja dostępna publicznie wklejona na portal ze śmiesznymi obrazkami to to samo co piramida finansowa? xD

Aborcja jako forma regularnej antykoncepcji, to kretynizm w
  • Odpowiedz
@Amishia:
Jeszcze kilka miesięcy temu się z kimś (z Tobą?) kłóciłem na Wykopie, że łykanie jakichś tajemniczych tabletek, które dostało się od randomów z Internetu (bo tym jest tak naprawdę pomoc, jaką oferuje WHW) jest skrajnie nieodpowiedzialne.

Niestety, czasy się zmieniły. Odwołuję swoje słowa.

W obecnych realiach to jest często
  • Odpowiedz