Wpis z mikrobloga

@gromota: No ja bym jednak Ksysia aż tak nie krytykował. Nie da się ukryć, że jak na swoje zdolności intelektualne to zrobił naprawdę spoko karierę. Jeżeli już się z kogoś śmiać i kimś gardzić, to tymi naiwniakami, którzy mu to umożliwili
@gromota:
Jak dla mnie to oni oboje są siebie warci xD. Julka przynajmniej nie #!$%@?ła się do polityki wprost, ale w czym ona jest niby od tego Bosaka lepsza? Może tylko w tym, że problem który próbuje 'rozwiązać' jest realny, ale wpływ na jego rozwiązanie ma dokładnie taki sam jak pożal się Boże Bosak xD.
No ja bym jednak Ksysia aż tak nie krytykował


@Stallion45: No ja go szanuję, podobnie jak Wilka czy Berkowicza. Trzeba mieć jednak talent i brak jakiejkolwiek moralności, żeby golić z kasy barany, w niektórych kręgach zwane wyborcami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a Krzysztof Bosak, bezrobotny przez 15 lat, latami utrzymywany przez rodziców


@gromota: tylko pracownik mogl cos takiego napisac. A Marsz Niepodleglosci to sie sam stworzyl? A RN?
Wiekszosc nowopowstajacych firm, czy inicjatyw spolecznych na wczesnym etapie rozwoju jest bez dochodow. To jest OK.

Nie jest OK natomiast porownywanie anonimowej julki z jednym z liderow skrzydla konserwatywnego.