Wpis z mikrobloga

@MI5T3RI0: tradowania się zachciało? :D Spekulacja = strata ¯\_(ツ)_/¯
Jak już masz takie parcie na tradowanie to naucz się ustawiać short na binance i graj na spadki krypto bo dużo bardziej prawdopodobne że któraś spadnie niż ucelowanie jednej z ośmiu tysięcy która wzrośnie. Tu wskazówki jak to zrobić. To nie są fjuczursy tylko shitcoin do pary z BTC
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MI5T3RI0: to zalezy jaki jest twoj cel. Longi? Dywidendy? Spekulacja? Najpierw poedukuj sie chwile :-).

Trafiles w dobry moment btw jezeli chodzi o gpw i dywidendy, bo wlasnie sa oglaszane raporty za 4 kwartal
@solid959 Dużo mi te skróty nie mówią. Szczerze mówiąc to się muszę poduczyć to wiadomo. Może inaczej. Jak polecasz grać na start. Jakim trybem? Co będzie najlepiej opłacalne na początek z niedużym kapitałem. Tak żeby ogarnąć z czy się to je
@MI5T3RI0: póki się nie nauczysz podstaw akumuluj btc póki nie dojedzie do 50kUSD; do tego czasu masz okazję ogarnąć temat. Potem zadecydujesz, co z tym zrobić. Generalnie to ciężki i stresujący rynek. Na początku spekulacji nie polecam. Wszystkie znaki na niebie i glassnodzie mówią, że nawet kupując btc po aktualnych cenach nie stracisz. A na początkującego to już sukces
@MI5T3RI0 Ok. Zatem wg mnie jeśli chcesz pobawić się teraz to wg mnie tylko pozycje na kilka dni. BTC jest korekcie i i jest spora szansa ze poleci na dół. Jak on poleci to poleca inne krypto. Zatem jak teraz sie zapakujesz po kule w coś to możesz sie zablokować na długo. Ja na twoim miejscu rozważyłbym pozycje kilku godzinne lub na kilka dni. Dzięki temu łatwiej ci to będzie kontrolować i