Wpis z mikrobloga

#!$%@? lewaczka masz w mózgu, zafiksowany gościu. Odrobiny normalności by człowiek chciał w tym kraju bez #!$%@? rozdawnictwa, nakazów, zakazów i szczucia jednych na drugich i od razu lewaczek. Jebnij się w łeb.

Wsparłeś się rzekomymi sondażami w swym wysrywie to pokaż który z ostatnich pokazuje, że większości Polaków się ta sytuacja podoba.


@let_it_be: Wysryw to twoje wpisy. Całkiem niedawno były wybory prezydenckie. Przypomnij kto wygrał? No właśnie. Więc skończ biadolić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@ediz4: powołałeś się na sondaż więc pokaż sondaż, a wyborach prezydenckich na twoją pacynkę Kaczyńskiego zagłosowało - uwaga możesz być zaskoczony - 10mln Polaków. Uprawnionych do głosowania jest 30mln w kraju, więc #!$%@? ledwo 33% z czego większość sprzedana za 500zł miesięcznie, masz się czym szczycić.
Moim "wysrywem" zjadłem twoje pisowskie mądrości. Możesz odejść.
powołałeś się na sondaż więc pokaż sondaż, a wyborach prezydenckich na twoją pacynkę Kaczyńskiego zagłosowało - uwaga możesz być zaskoczony - 10mln Polaków. Uprawnionych do głosowania jest 30mln w kraju, więc #!$%@? ledwo 33% z czego większość sprzedana za 500zł miesięcznie, masz się czym szczycić.


@let_it_be: Czyli tak jak pisałem wyżej

Widzę mamy kolejnego lewaczka który neguje zasady demokracji ale tylko wtedy gdy jego środowiska przegrywają....

@kezioezio: Tak, tak wszystko
@Mzil

mnie rozwala jak ktoś mi mówi że PiS i PO to jedno i to samo, jakoś za po mi się żyło 100x lepiej, ludzie dali się omamić ośmiorniczkami xD

To, że Lenin czy Stalin był gorszy niż Hitler czy Bierut, to nie znaczy, że wszyscy oni nie są takim samym złem.
Tak, tak wszystko za twoje podatki


@ediz4: Oczywiście, że nie bezpośrednio za moje, ale za pieniądze takich ludzi jak ja. Skoro masz rodzinę 2+2 i oboje rodziców zarabia po 3k brutto, to każde z nich płaci po 150zł podatku dochodowego, łącznie 300zł, a otrzymują 1k, więc są na plus 700zł. Teraz mamy rodzinę 2+2, z tym że rodzice zarabiają po 8k brutto. Każde z nich płaci po 550 zł dochodowego, co