Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 948
@Igoruss: mnie rozwala jak ktoś mi mówi że PiS i PO to jedno i to samo, jakoś za po mi się żyło 100x lepiej, ludzie dali się omamić ośmiorniczkami xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mzil: No popatrz, a niektórzy mówią na odwrót, że PO sprzedało wszystkie firmy za granicę, a za PiS jak Orlen che wykupić gazetę to wielkie nie bo jak to od wykupić gazetę zagraniczną która pisze w Polsce
  • Odpowiedz
@szasznik: No cóż, PO dało powody do nienawiści, wstyd przyznać że cieszyłem się ze zmiany władzy w 2015, prawda, że jako osoba bardzo młoda ale jednak ( ͡° ͜ʖ ͡°) ****
  • Odpowiedz
@Mzil: To, że dla ludzi ośmiorniczki były skandalem pokazuje, że standardy polityki były na znacznie wyższym poziomie. Teraz ludziom PIS sra do ryja, a ci się cieszą, bo rzucają im jakieś ochłapy
  • Odpowiedz
mnie rozwala jak ktoś mi mówi że PiS i PO to jedno i to samo, jakoś za po mi się żyło 100x lepiej, ludzie dali się omamić ośmiorniczkami xD


@Mzil: a mi się żyje teraz 1000x razy lepiej. I jak widać po sondażach większości Polakom też? I co teraz?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@ediz4: wczorajszy sondaż przez Estymator dla doRzeczy.pl (notabene tuby propagandowej twojej ulubionej partii) 38% PiS. Gdzie ty widzisz większość w sondażach?
  • Odpowiedz