Wpis z mikrobloga

@Ryptun: Chińczyków nie obchodzi holokaust, Hindusów też nie bardzo. My też w gruncie rzeczy mamy w dupie na przykład Nankin, czy zbrodnie Japończyków na Koreańczykach. Jesteśmy w Europie, gdzie utworzono fabryki śmierci dla Żydów. Autentycznie produktem tych fabryk miał być martwy Żyd. Bestialstwo, systemowość, przygotowanie, zmowa milczenia i skala tej zbrodni poraża, dlatego w świecie zachodnim tyle się o tym mówi.
  • Odpowiedz
@LebronAntetokounmpo poraża to biczowanie się Polaków "chlip chlip 2 wojna" i krecenie o tym 50 filmów co roku, żadnej kraj nie produkuje tyle filmowego gówna wojennego co Polska. A najgorsze jest to że ktoś to ogląda
  • Odpowiedz
@Ryptun: Patrząc jak się zachowują żydzi i śledząc ich historię od jakiegoś czasu przestałem się dziwić że wszyscy chcą ich wymordować prawdę mówiąc...
  • Odpowiedz
@powiedz: 6 milionów ofiar to nie tylko z obozów śmierci, ale też z obozów koncentracyjnych, pracy, łapanek, egzekucji na miejscu i innych zbrodni. Jeśli chcesz zobaczyć jak to wyglądało w obozach śmierci, to musisz zobaczyć w każdym z osobna. Na ich stronach, czy artykułach z wiki.
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: ale tylko oni się liczą dziś, bo Polak jak to Polak, zdech jak robak, za to żymianin..

Myślę, że oni już nie byli ludźmi w oczach tych, którzy ich wydawali, którzy ich łapali, którzy ich więzili, związywali im ręce, zawozili ich na posterunek. Myślę, że to jest jakiś problem, właśnie ten brak szacunku, pogarda, która ich otaczała, osamotnienie, że to było zderzenie się zupełnie różnych płaszczyzn, że ta śmierć
  • Odpowiedz