Wpis z mikrobloga

Pracowałem dla jednej babki na umowę o pracę i w jej drugiej firmie na umowę zlecenie. Po 2 miesiącach wypowiedziałem umowy bo traktowała pracowników jak kupa. Mniejsza o to. Oczywiście za zlecenie mi nie zapłaciła od 10 grudnia (2 tys zł). Wysyłałem wezwania, gadałem z jej prawnikiem - byłem straszony, że zgłoszą mnie do prokuratury jeśli będę nękać byłą szefową. No to złożyłem pozew o zapłatę do e-sądu. I do PIPu by ustalił stosunek pracy. No i dzisiaj esemes od byłej szefowej. Co proponujecie jej odpisać? Najwyżej plusowany komentarz idzie (ale bez wulgaryzmów, czy gróźb karalnych plis ( ͡~ ͜ʖ ͡°)).

#pracbaza #bekazpodludzi #oszukujo
nieuczulonyvoohha - Pracowałem dla jednej babki na umowę o pracę i w jej drugiej firm...

źródło: comment_16120272148W7C7Xwi6uUFY5HzY4BM6L.jpg

Pobierz
  • 172
@nieuczulonyvoohha: z tego co się orientuje to grożenie odpowiedzialnością karną jeżeli nie łamiesz prawa też jest nielegalna (wrzuć to na grupę na fb leksawka to ktoś Ci na pewno napisze jaki paragraf). Wtedy możesz jej jeszcze odpisać, że zgodnie z artykułem takim, a srakim groźby z Pani strony są czynem zabronionym i prosisz żeby się powstrzymała z takowymi bo również w tej sprawie skierujesz wniosek do sądu ( ͡° ͜
via Wykop Mobilny (Android)
  • 424
@nieuczulonyvoohha: oho, już takiego jednego krzysia przerabiałem. Będzie się odgrażał, blefował, że ma na Ciebie haki, nagrania i filmy jak rodzice Cię robią, a na końcu wychodzi, że mieli ciepłe gówno w ręku. "Ja mogę za to pójść do cywilnego" - TO IDŹ STARA RURO, CZEGO JESZCZE TEGO NIE ZROBIŁAŚ, TYLKO #!$%@? PO KĄTACH JAK NASTOLATKA NA POTAŃCÓWIE W REMIZIE #!$%@? mać. Bo to ONA rządzi w tym dialogu. Nie daj