Wpis z mikrobloga

jakby tu... tenteges
zacznę od tego, że wiadomo, że od kiedy usunęłam konto to i tak wchodziłam na wykop niezalogowana aby chociażby przeglądnąć gorące, nie ma drugiego takiego portalu i nie będę psioczyć jaki to wykop był zły, bo nie był i nie jest
tworzą go ludzie a ludzie jak to ludzie są dobrzy i źli, chociaż nadal się staram zrozumieć dlaczego ktoś woli być zły no ale whatever, nie wszystkich treści da się uniknąć jak i nie ze wszystkimi toxicami da się wygrać (najlepiej wgl nie walczyć)
co nie znaczy też aby uciekać, całe życie będę się zmagać z tym aby przestać malować rzeczywistość na różowo kiedy ona za chiny nie chce być różowa tylko szara:<
no ale ale bez dygresji to przeglądałam sobie i tak mi było smutno jak widziałam osoby, które pisały, że szkoda, że mnie nie ma i czy wrócę i w ogóle
i dlatego wam chciałabym napisać, jak wam brakowało mojego trollowania, moich baitów i abstrakcyjnego śmieszkowania z poważnych rzeczy (wszak wszystko można wyśmiać nawet te moje wypociny teraz xd) no to piszę, że jestem
a jak coś to wiecie klik na czarno i szkoda nerwów
czy się będę atencjować? pewnie się nie jeden przegryw tu teraz zastanawia, to wiesz co pewnie będę robić wpisy i wrzucać memy czy jojczeć sobie na ten zły świat i ludzi i rząd i pis i podatki i pogodę i mizoginów i inne takie ale tych poka morde z fejsapa to mi się chyba nie chce już robić a swojej nigdy nie wrzuciłam i nie wrzucę bo mi głupio, że nigdy do królika tak naprawdę nie byłam podobna :<
jak wam zrobiłam coś nie miłego to nie pamiętam także możemy od nowa drzeć koty
i lubię swój styl pisania a przecinków daję dużo

a co u was?
@Umeraczyk @Cybek-Marian @bArrek @iks__dee @Pan_Gargamel @Nizax @anonekxd @sraskuacz @MrMarcin93 @Siaa @MLeko29 @SarahC @Mala_kicia @Graner @Marcinnx @XDwGlowie
osoby, które się o mnie pytały <3
  • 55