Wpis z mikrobloga

Mirki pijcie ze mną kompot!

Jako, że dzisiaj po raptem 2 tygodniach w branży #nieruchomosci jako agent, podpisałem pierwszy deal w formie umowy rezerwacyjnej na #mieszkaniedeweloperskie za pół bańki (mam nadzieje ze klient nie zapomni wpłacić zaliczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)) to mam świetny humor, bo wszędzie mnie straszono, że pierwsza sprzedaż po 2 miesiącach pracy... chyba jednak bycie empatycznym i zaangażowanym, oraz 4 lata w branży finansowej dają efekty!

Także wśród plusujących jutro około 20:00 wylosuje jedną osobę która otrzyma ode mnie coś... może będzie to miband 5, może będzie to jakaś fajna planszówka, albo dostawa słodyczy z czech i słowacji... ustalimy! Ale nagroda rzeczowa do 100zł, z wysyłką na mój koszt ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zielonki out.

Nie chce wykorzystywać mojego sukcesu do reklamowania się ale... jeśli ktoś chce kupić lub sprzedać #mieszkanie w #krakow to wiecie gdzie szukać fajnego agenta!

#rozdajo #chwalesie
KromkaMistrz - Mirki pijcie ze mną kompot!

Jako, że dzisiaj po raptem 2 tygodniach...

źródło: comment_1611949502ZiZCgEkAomEOY1iXymI3wl.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@Rocky_Zuma_Skye: No agencje biorą po 2-3%, ale nie z rynku pierwotnego ;)
Deweloper nie płaci aż tyle, bo by mu sie to po prostu nie opłacało. Ze 107 żartowałem... ze nagroda za 100zł i wysylka 7zł... kurcze, myslalem ze to smieszne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rocky_Zuma_Skye: rynek pierwotny jest specyficzny. Kupujacy nie placi - bo jakby mi mial zaplacic 1000zł nawet, to by w 3 sekundy podjal decyzje aby mnie minac i isc do dewelopera samemu. A takto nic nie traci kupujac przezemnie, a dostaje calodobowa infolinei ktora odpowiada na kazde jego pytanie i wspiera na etapie podejmowania decyzji + prezentuje wiele ofert deweloperów - ale wciaz jedynie za wynagrodzenie od dewelopera.
Dlatego tez malo kto
  • Odpowiedz
@KromkaMistrz Amatorka. Tak to każdy sobie może podjąć taką decyzję. Twoja praca i prowizja od klienta jest za to, żeby on czuł się bezpiecznie i miał #!$%@? jajca na bieganie po sądach i grzebanie w księgach wieczystych, bawienie się z notariuszami itp. A to kosztuje bo to twoja praca. Słabe.
  • Odpowiedz
@Rocky_Zuma_Skye: Przy rynku wtornym to prawda. Przy pierwotnym... defacto moja praca skłaniałaby się do sprzedania komus inwestycji, przekazania leada i pojechania z nim do biura sprzedazy gdzie reszte procesu przejmie osoba od dewelopera. To po prostu ja dodatkowo jeszcze lubie rozmawiac z ludzmi :)
  • Odpowiedz