Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mircy i Mirabelki, mam pewne pytanie.
Od dwóch miesięcy znam się z dziewczyną, a ostatnio postanowiliśmy się spotkać. Ona jednak w tym dniu zapytała czy możemy przełożyć spotkanie. Teraz ma sesję więc nie naciskam na spotkanie bo napisała też, że musi się ogarnąć z czasem bo wspomniana sesja + praca. Z jednej strony przeprosiła za to odwołanie, ale zobaczyłem na insta wczoraj, że urządziła spotkanie u siebie z koleżankami. Pytam czy ona w ogóle traktuje mnie poważnie czy może przesadzam bo w sumie nie znamy się nie wiadomo ile. Nie chcę wyjść też na kogoś kto ogranicza drugą osobę. Pomyślałem też, że takie rozerwanie się jest dobre w przerwie od naporu spraw, a może też nie chciała się zgadać bo mogłoby to być w biegu i np. woli na spokojnie. Co myślicie?

#rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #badoo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6014441a0bdc86000a7a631c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania:

pytam czy ona w ogóle traktuje mnie poważnie


Odwołała, to olej i poczekaj na jej ruch. I tyle. Niepotrzebnie ją stalkujesz na socialach i zupełnie niepotrzebnie wyskoczyłeś z dramą. Nie chce, to nie. Nie wkręcaj się + pokazuj, że masz swoje sprawy. Unikniesz wychodzenia na typka, który nie ma co robić/nie ma innych opcji czy jakegoś desperata
AfrykańskiDaniel: Femoidy będą ci pisać, żebyś wyluzował, ale tak naprawdę jeżeli puścisz jej płazem takiego policzka, bo bądźmy szczerzy potraktowała cię jak szmatę i sprawdza cię zwyczajnie co zrobisz, zrobiła to specjalnie, one wszystko robią po coś i kalkulują

Wiesz jakby sie zachował gość, który na pstryknięcie palcem może mieć taką? Zlał ją i puścił pierwszym kanałem. A wiesz co by potem było? By za nim biegała z otwartym ryjem gotowym
@AnonimoweMirkoWyznania: wiać gdzie pieprz rośnie. Byłem w podobnej sytuacji, też tolerowałem przekladanie spotkań itd. Doszło do sytuacji gdy dziewczyna zaprosiła mnie na wesele, następnie niby zrezygnowała. Skończyło się na tym, że okazało się to kłamstwem. Jej koleżanki nie pomyślały jednak o tym że oznaczanie zdjęć na fb to zły pomysł.
@AnonimoweMirkoWyznania: Słuchaj sytuacja tak naprawdę należy do prostych. Po pierwsze nie angażuj się tak emocjonalnie w stosunku do jakiś lasek z internetu - nie stalkuj, nie rozkminiaj, ogólnie podchodź tak jakbyś sobie pykał w fifkę z ziomkami. Ja rozumiem, że się podjarałeś, że pewnie długo jesteś sam itp, ale to naprawdę temat ulotny jak jętka majowa. Wracając do samego tematu związanego z tą laską, ale takich historii mnóstwo można zliczyć, morał