Wpis z mikrobloga

@analogowy_dzik:
I jeb, wciśnij komuś problem a potem zostaw go samego z tym problemem. Założę się o skrzynkę dobrego wina, że Kaczyński nie opiekował ani nie pomagał w opiece nad takim dzieckiem. I nigdy nie będzie. Po prostu problem go nie dotyczy, więc łatwo szafować swoim zdaniem i zasłaniać się sumieniem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Niekumaty_: co się nie mieści xD Przecież to jego słowa sprzed 4 lat. Różne rzeczy mówi i je wdraża. Ludzie głosowali na PiS i PiS tak jak zresztą mówią, że ludzie chcą tych zmian i spełniają wolę narodu. Widocznie mają rację skoro na nich wciąż głosują. Nie ma też jakiejś sensownej opozycji to też się nie dziwię, że jest jak jest
  • Odpowiedz
@Niekumaty_: stary, ja jestem młodym ojcem i uwierz mi - jak jedziesz na test pappa, który ma stwierdzi ewentualne wady płodu to srasz ze strachu.

A teraz sobie wyobraź, że babka dostaje takie info - że dziecko ma wady wrodzone i wiesz co się dzieje? Karzą jej to dziecko urodzić! Co następne? Zamkną ją w domu, żeby nie wyjechała z kraju?
  • Odpowiedz
@analogowy_dzik Będziemy dążyli do tego by nawet te przypadki gdy PiSowiec już umarł i jest pochowany w trumnie, kończyły się publicznym linczem, by takie ciało Pisowca wyciągnąć i publicznie pohańbić, podeptać, zedrzeć dobre imię. ( )
  • Odpowiedz