Wpis z mikrobloga

@bartush no ja czekam właśnie na odpowiedź. Liczą na pewno na to że jak thps przeczyta odmowę to się podda.

Natomiast na miejscu neonetu zastanowiłbym się czy wolalbym x oryginalnie zapakowanych gier do zwortu czy x używanych konsol.
  • Odpowiedz
@kovalzdw jeszcze im nic nie wyslalem, ale wysle im jeszcze jedna odpowiedz i jak nie to bede dochodzic swoich praw wyzej. Zreszta uokik i tak już pismo ode mnie dostał i chyba od wielu osób też
  • Odpowiedz
@Viarus_: To samo dostalem. Juz nie wiem co im napisac nawet oni jak zacięta płyta. Konsultowalem się z prawnikiem któremu przedstawilem link do oferty na ktorej dokonalismy zakupu i powiedzial ze na luzie mozna to zwrocic bo nigdzie nie ma slowa o zadnym zestawie. W opisie jest ze zestaw zawiera konsole i gre astro.
  • Odpowiedz
@PancakeV: dokładnie to samo powiedział mi gość na infolini uokik, jeśli nigdzie nie ma słowa zestaw to tym bardziej można to zwrocic. Dodatkowo podał mi art i paragraf, który mówi że jeśli w opisie coś nie jest jasne to działa na korzyść kupującego.
  • Odpowiedz
@RoundStic: @Viarus_:
Art. 385 kc
Art. 385. § 1. W razie sprzeczności treści umowy z wzorcem umowy strony są związane umową.

§ 2. Wzorzec umowy powinien być sformułowany jednoznacznie i w sposób zrozumiały. Postanowienia niejednoznaczne tłumaczy się na korzyść konsumenta. Zasady wyrażonej w zdaniu poprzedzającym nie stosuje się w postępowaniu w sprawach o uznanie postanowień wzorca umowy za niedozwolone.
  • Odpowiedz
@Viarus_: wołaj mnie też Mirek, dostałem znów maila:
"dziękuję za wiadomość.
W załączeniu przesyłam Pana potwierdzenie złożenia zamówienia, na którym widnieje jedna pozycja, czyli cały zestaw.
Tak również dodał Pan towar do koszyka.
Bez zwrotu konsoli, pozostałe towary nie zostaną przyjęte."
  • Odpowiedz
Neonet najwyraźniej dalej brnie - opublikowali nową "okazję" z PS5, TLOU2 i Cyberpunkiem (bez pada) za 1849. Z ciekawości dodałem do koszyka i zacząłem proces zamawiania: przy zgodach nie ma tego ich śmiesznego regulaminu promocji. Jest oczywiście ukryty na dole tej strony o PS5, tym razem z datą 1.02. Możemy się spodziewać, że dalej pozycje są osobno na fakturze. Widać niczego się nie nauczyli i chce im się użerać z klientami i
  • Odpowiedz