Wpis z mikrobloga

Niezla beka z @rzep w odniesnieniu do wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/55163995/zaczynam-sie-stresowac-%CA%96-gielda-gme/

Zastanawiam sie co musi czuc taki dzban, gdy zainwestowal swoje wlasne pieniadze w GameStop i nie dosc ze zostal okrzykniety przez ludzi Bidena jako 'alt-right' ktory celowo psuje gielde, to jeszcze przez administracje prezydenta ktorego tak wspieral, w ciagu kilku godzin stracil wiekszosc swojego zysku (jesli nie sprzedal w pore).

SEC, czyli Securities and Exchange comission zakazalo (sic!) sprzedazy akcji m.in. GameStop przez platformy popularne wsrod 'malych inwestorow' takie jak np. Robinhood.
https://cryptopotato.com/robinhood-ameritrade-halt-gme-trading-as-former-sec-chair-weighs-in/
Mielismy przed chwila piekny zjazd z prawie $400 za akcje GME do $132.

Gdyby nie ten zakaz, to akcje GME moglyby spokojnie poszybkowac jeszcze sporo do gory (moze i o rzad wielkosci).
Ale administracja Bidena dba zeby nie wzbogacil sie normalny czlowiek czy maly 'inwestor'. Bogacic sie moga tylko wielkie firmy a zwykli ludzie moga jedynie dokladac swoje pieniadze do gieldy.

Jak tam @rzep, dumy jestes ze swojego ulubionego prezydenta Bidena i jego najjasniejszej administracji?

#usa #gme #biden #demokraci #bekazlewactwa #gielda
Pobierz baidu - Niezla beka z @rzep w odniesnieniu do wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/551639...
źródło: comment_1611852811W4WlD1RoGHzGZ51yvNbWx2.jpg
  • 76
To nadal inne sytuacje. TVP to tuba propagandowa PiSu więc wszyscy jego pracownicy niejako muszą iść zgodnie z linią propagandową.


@Katsukyun: To jest dokladnie taka sama sytuacja. Zgadzam sie ze TVP to tuba propagandowa PiSu. Ale dokladnie tak samo jest z CNN. To jest tuba propagandowa demokratow. Analogia przeklada sie tutaj 1 do 1.

Co do ludzi Ziobry się nie odniosę, bo nie wiem o kogo chodzi i nie wiem czy
ale ja nie mówiłem o tym, czy jest pozamiatana, czy nie, tylko że klepiesz mega bzdury o temacie, wciskając politykę tam, gdzie jej nie ma.


@Silvervend: ale przeciez literalnie napisales to: "XD Zabawa się zacznie jak fundusze będą musiały realizować te shorty."

Jak to nie pisales czy sytuacja jest pozamatiana? Dokladnie do tego sie odnosiles a teraz nawet nie masz odrobiny odwagi do tego zeby sie przyznac ze tak robiles. To
To jest dokladnie taka sama sytuacja. Zgadzam sie ze TVP to tuba propagandowa PiSu. Ale dokladnie tak samo jest z CNN. To jest tuba propagandowa demokratow. Analogia przeklada sie tutaj 1 do 1.


@baidu:: Nie, nie jest. Demokraci nie finansują z publicznych pieniędzy CNN. Jest ono w pełni niezależne od Demokratów. Za to TVP jest mocno zależne od PiS, co udowadnia zresztą skandal z pogodynką, która przykleiła sobie serduszko WOŚP i
Nie, nie jest. Demokraci nie finansują z publicznych pieniędzy CNN. Jest w pełni niezależne od Demokratów.


@Katsukyun: Bo w USA nie ma panstwowej telewizji. Wijesz sie jak piskorz bo wiesz dobrze ze nie masz racji. CNN jest tuba propagandowa demokratkow tak jak Fox News jest tuba republikanow. Albo na prawde masz jakies ograniczenia poznawcze albo po prostu udajesz ze tego nie wiesz.

Nie mam prenumeraty Wyborczej żeby przeczytać o ludziach Ziobry
Bo w USA nie ma panstwowej telewizji. Wijesz sie jak piskorz bo wiesz dobrze ze nie masz racji. CNN jest tuba propagandowa demokratkow tak jak Fox News jest tuba republikanow. Albo na prawde masz jakies ograniczenia poznawcze albo po prostu udajesz ze tego nie wiesz.


@baidu: Stanie po czyjeś stronie nie oznacza bycia tubą propagandową. To nie Chiny, że nawet 'niezależne' media mają powiązania z partią rządząca.

Jak informuje portal, Ziobro
@baidu: bo piszesz polityczne bzdury, jakoby ktoś kogoś naciskał. Prawda jest taka, że fundusze i brokerzy się zesrali, bo rachunek do zapłacenia spadłby na nich. Rząd ma w dupie takie akcje, bo to za małe rybki, żeby ich zainteresowało. I tak, odnosiło się do sytuacji na giełdzie, w której shortujący musieliby wykupować hurtowo akcje, a do tego nie doszło, więc nie doszło do squeezu, a Ty przypisujesz to polityce, jakby to
Czyli ludzie Ziobry to jego rodzina. Jak najbardziej poprawnie użyli tego sformułowanie.


@Katsukyun: Znow manipulujesz? Nawet w zacytowanym fagmencie masz napisane ze sa to znajomi i krewni. A nie tylko rodzina.

Czyli czyjs znajomy to czyjsc czlowiek? To jest poprawne uzycie? No to chyba jestsmy w punkcie finalnym tej definicji i sam sie zaorales.

Stanie po czyjeś stronie nie oznacza bycia tubą propagandową.


@Katsukyun: ale stanie po czyjejsc stronie i
Znow manipulujesz? Nawet w zacytowanym fagmencie masz napisane ze sa to znajomi i krewni. A nie tylko rodzina.


Przecież to ty manipulujesz od początku do końca xD

Czyli czyjs znajomy to czyjsc czlowiek? To jest poprawne uzycie? No to chyba jestsmy w punkcie finalnym tej definicji i sam sie zaorales.


Tak. Jeśli ktoś jest z kimś związany przez znajomość lub rodzinę to jest to jego człowiek. Również przy relacji pan-wasal możemy mówić
Przecież to ty manipulujesz od początku do końca xD


@Katsukyun: W niczym nie manipuluje. Kazdy normalny czlowiek wie ze mowienie o kims 'czlowiek kaczynskiego', 'czlowike tuska' czy 'czlowiek Bidena' nie odnosi sie do tego czy ten ktos go zatrudnia tylko czy sie znaja i wspieraja. Tak to wyglada w przypadku Bidena i np. redaktora naczelnego CNN. Czyli konczac wywod, uzylem poprawnie tego zwrotu - CND.

Każdy lewak powinien nienawidzić Chin.

Myslalem
W niczym nie manipuluje. Kazdy normalny czlowiek wie ze mowienie o kims 'czlowiek kaczynskiego', 'czlowike tuska' czy 'czlowiek Bidena' nie odnosi sie do tego czy ten ktos go zatrudnia tylko czy sie znaja i wspieraja. Tak to wyglada w przypadku Bidena i np. redaktora naczelnego CNN. Czyli konczac wywod, uzylem poprawnie tego zwrotu - CND.


@baidu: Oczywiście, że to robisz porównując rzeczy nieporównywalne. Zresztą, jak widać większość ludzi się z tobą
Oczywiście, że to robisz porównując rzeczy nieporównywalne.

Po wielu bojach doszedles do tego ze znajomych mozna nazwac czyimis ludzmi. Zatem 'no comment'.

Zresztą, jak widać większość ludzi się z tobą nie zgadza więc nie zaliczasz się do grona normalnych.


@Katsukyun: Gdzie niby wiekszosc ludzi sie ze mna nie zgadza?
Wiekszosc lewakow slepo plusuje wszystkie wysrywy rzepa. Tak samo jak np. ten SS na GME. Rzeczywistosc szybko zwryfikowala kto mial racje.

Chiny
Popatrz na liczbę otrzymanych plusów ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Katsukyun: Jesli pisze prawde, a pisalem prawde co z reszta rzeczywistosc zweryfikowala nie interesuje mnie ilosc plusow.
Z reszta jak niby po ilosc plusow mam ocenic ile osob sie ze mna nie zgadza?
Mimo to sprawdzilem - dostalem wiecej plusow niz eksperckie odpowiedzi rzepa. Takze chyba jednak nie masz racji rowniez w tej kwestii. A ile ty plusow
Z reszta jak niby po ilosc plusow mam ocenic ile osob sie ze mna nie zgadza?


Pisałeś, że każdy normalny człowiek uważa tak i tak. Normalni jednak zdecydowali inaczej.

@baidu:

Mimo to sprawdzilem - dostalem wiecej plusow niz eksperckie odpowiedzi rzepa


Widzę silne wyparcie. Dostałeś przytłaczająco mniejszą ilość plusów. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kłamstwo na krótkie nóżki, manipulancie.

A ile ty plusow dostales w swoim komentarzu ze
Pisałeś, że każdy normalny człowiek uważa tak i tak. Normalni jednak zdecydowali inaczej.


@Katsukyun: Czy ty jestes normalny? Licytujesz sie na plusy na wykopie? Ogarnij sie czlowieku

Widzę silne wyparcie. Dostałeś przytłaczająco mniejszą ilość plusów. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kłamstwo na krótkie nóżki, manipulancie.


Juz pisalem - nie mam zamiaru sie licytowac na ilosc plusow to gownazeria i glupota. Moj pierwszy komentarz dostal 60, przewinal nizej do
@baidu: Tak, to ty zacząłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rzep dostał najwięcej 97 plusów od początku waszej dyskusji, ty 6 (słownie: sześć).

dostal wiecej, pewnei od niedorozwojow jak ty ktorzy na pewno mocno sie ucieszyli inwestujac w GME wedlug zaelcen tego eksperta.


Ja się nie muszę interesować giełdą, bo jestem prostytutką i mam na swoje wydatkici to mi wystarcza na moje nieskromne życie.

A moj pierwszy wpis