Wpis z mikrobloga

Czekam aż ktoś uzupełni kwadrat w Hucie Katowice. To będzie najbardziej rozchwytywana osoba na tagu...

Ej stary jak to zrobiłeś?!

Daj jakiś cynk którędy wlazłeś.

Masz rodzinę tam? Pracujesz? Dasz radę załatwić przepustkę?

Ile zapłaciłeś przemytnikowi?


Z poligonami trzeba się pogodzić, że buba i one są na kilka/kilkanaście kwadratów, ale taki pojedynczy tylko trochę trudniej dostępny, to boli.

#kwadraty
metaxy - Czekam aż ktoś uzupełni kwadrat w Hucie Katowice. To będzie najbardziej rozc...

źródło: comment_1611847842ld2darz1IjQy7rxYkXVt56.jpg

Pobierz
  • 22
to kiedy drona kupujesz? :)


@mmichal: tylko uczciwe kwadraty siłą własnych mięśni!

skończy się tym, że ktoś albo spauzuje aktywność na jednym z kwadratów i wystartuje po przeciwległej stronie, a Stravka to połączy, albo po prostu wyedytuje gpxa


@panato: jak ktoś chce oszukiwać, to może w każdej chwili, ale co to za satysfakcja? Jakby nie pandemia to już w tamtym roku bym miał.
jak będą dni otwarte to trzeba zrobić wydarzenie i wjechać tam w kilkadziesiąt osób to się będą nieźle dziwić co to za peleton xD


@mountainman: na pewno nie pozwolą Ci jeździć rowerem po zakładzie. W Krk zabierał nas bus z Placu Centralnego, wiózł nas na Hutę i tam pod walcownią wysadzali z busa. Nawet jeżeli będzie można w Hucie Katowice iść od bramy na piechotę, to na pewno nie rowerem. Ale
@Marshall1337: Trafiłeś idealnie, że nie zaliczy. Nawet jak dasz interpolate to pewnie robi to do ogarniczonego poziomu. Nie co centymetr.

To w Krakowie załatwiałeś jakoś dostanie się do Huty?


@Ezi: Krakowska Huta jest do zaliczenia bez takich atrakcji, po prostu byłem oglądać kiedyś walcownię, więc wiem jakie mają procedury. Też mam od Wielkich Pieców objechane.
metaxy - @Marshall1337: Trafiłeś idealnie, że nie zaliczy. Nawet jak dasz interpolate...

źródło: comment_16118496187mxIMOxFCZXTI4GCwJ39ot.jpg

Pobierz
nie, jak jest więcej niż chyba 80m bez śladu to nie zaliczy


@mmichal: chyba jednak 10km

In some cases the GPS points are to far apart and tiles are not checked, in this case updating with interpolated extra GPS points will solve the issue (max gap of 10km).
@metaxy: po 2,5 roku HO w środę chyba muszę iść fizycznie do łagru, zrobię ten spacer dla was kochani, powiedzcie mi tylko jak to wrzucić żeby zaliczyło na tej kolektywnej mapie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rokacy: a dziękuję, ale wspólny już mamy. Jeden z mireczków nam go zaliczył. Co nie zmienia faktu, że sam nadal go potrzebuję