Wpis z mikrobloga

Na głównej wisi właśnie 6 (sześć) znalezisk z propagandą proaborcyjną (z czego aż 4 z nich to neuropek @gromota), wszystkie z płomieniem, wszystkie wykopane przez ten sam skład co zawsze w ciągu kilkunastu minut od dodania ¯\(ツ)_/¯

Ale pamiętajcie:

Wykop to serwis tworzony przez użytkowników. Każda informacja jest dodawana, oceniana i komentowana przez naszą społeczność. Dziel się, odkrywaj i wykopuj informacje ważne dla Ciebie! Ty decydujesz o tym, co ma się znaleźć na stronie głównej!


¯\
(ツ)_/¯
#moderacjacontent #4konserwy #neuropa #wykop #ciekawostki #bekazlewactwa
Pobierz
źródło: comment_161184316598Wl8qF6uBORQsxZglQrFR.jpg
  • 17
co z całą resztą użytkowników, która poprzez uprzywilejowanie wybranej grupy traci wpływ na zawartość strony głównej?


@plackojad: przywilej? Xd
Jak ostatnio sprawdzałem, to każdy może sobie utworzyć listę i wołać ludzi. Jest nawet jedna konserwowa lista, jeśli nie wiesz. No a fakt istnienia listy nie sprawia w jakiś magiczny sposób, że reszta ludzi spoza listy traci możliwość zakopania znaleziska xDD
@Nieprzyjazny_Ziemniak De facto traci, bo znaleziska w mgnieniu oka trafiają na stronę główną właśnie za sprawą sztucznego pompowania ( ͡º ͜ʖ͡º) Ludzie z listy mają znaleziska jak na tacy, a ci spoza nie siedzą całą dobę na Wykopie.
I naprawdę - nie porównuj tej listy (która właściwie leży "martwa", bo jej twórca siedzi na banie) do kilkunastu wolanek Twoich kumpli z ostatnich tylko 24 godzin. ( ͡
@plackojad:
Czemu nie mam porównywać? To, że konserwy nie potrafią używać jakiegoś narzędzia nie oznacza, że inni też nie powinni xD

Nie musisz być właścicielem listy, żeby wołać ludzi. W zasadzie możesz wołać dowolnych ludzi na wykopie, bezkarnie, modki nic z tym nie robią.

Nadal nie rozumiem jak użytkownik głównej traci na tym, że pojawia się na niej jakiś artykuł. Nie spodoba mu się, to zakopie, spodoba to wykopie. I scrolluje
@Nieprzyjazny_Ziemniak

Czemu nie mam porównywać? To, że konserwy nie potrafią używać jakiegoś narzędzia nie oznacza, że inni też nie powinni xD


To nie jest kwestia "niepotrafienia". Po prostu konserwy nie chcą używać takiego narzędzia, bo nie jest im to potrzebne. Konserwowe znaleziska trafiają na glowną w sposób zupełnie naturalny - często mimo ataków zacietrzewionych neuropków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nadal nie rozumiem jak użytkownik głównej traci na tym,