Wpis z mikrobloga

Ale się tutaj trolli od Lempard zebrało.
Icj największym błędem jest to, że myślą że jak ktoś ma inne poglądy to jest pisowcem lub rosyjskim opłacanym trollem
Nie mogą pojąć w swojej małej lewicowej główce, że ktoś może mieć odmienne zdanie, inne poglądy i że wyraża je pro Bono, ideologicznie
I że niekoniecznie musi popierać feministyczne strajki z całą masą bzdurnej ideologii w pakiecie

#p0lka #bekaztwitterowychjulek #bekazlewactwa #protest #bekazpodludzi
brednyk - Ale się tutaj trolli od Lempard zebrało.
Icj największym błędem jest to, ż...

źródło: comment_1611837064ioRHZiVnpnYw4ioQr72JqZ.jpg

Pobierz
  • 69
Źródło?


@Deska_o0:

jak zatem nazwać osobę powielającą pisowską propagandę jak nie pisowskim trollem?
wolisz określenie pożyteczny idiota?

Tutaj masz sugestie.

Tutaj też potrzebne źródło


Sprawdź swój cytat.

Do tego kłamstwa też potrzebne źródło, trzy zarzuty i każdy jest bezpodstawna insynuacja, dobra statystyka


I tutaj też przeczytaj co napisałeś zamiast wołać bez sensu.

Dla Ciebie pewnie jeśli ktoś z PiSu powie, że Rosjanie zabijali Polaków w Katyniu i ktoś to powtórzy to
Tutaj masz sugestie.


@KakaowyTaboret: nie używaj słów których znaczenie nie znasz, unikniesz kompromitacji

Dla Ciebie pewnie jeśli ktoś z PiSu powie, że Rosjanie zabijali Polaków w Katyniu i ktoś to powtórzy to też powiela pisowską propagandę. Propaganda nie musi byc kłamliwa :-)


@KakaowyTaboret: ta jest i zgadza się 1:1 z linią partii

jesteś pożytecznym idiotą czy durnym trollem dla którego świat jest czarno biały i jeśli ktoś się z Tobą
nie używaj słów których znaczenie nie znasz, unikniesz kompromitacji


@Deska_o0:

Może skończ być chamem dobrze CI zrobi xDDD napisałem Ci, gdzie sugerujesz (synomim insynuujesz) że OP to idiota.

Wysłać Ci jakies skany podręcznika do podstawówki być czytał ze zrozumieniem? I nauczył się kultury?

ta jest i zgadza się 1:1 z linią partii


@Deska_o0:

Czyli- zgadzasz się w jednej małej kwestii to pewnie zaraz się okaże, że w pełni popiera nowy
@Deska_o0: > nie wołaj mnie dzbanie, najpierw kłamiesz, potem edytujesz posty, a zarzuty opierasz na włąsnych urojeniach nie mających nic wspolnego z faktami, oraz chochole jakobym popierał postulaty razem

@Deska_o0:

JEst 10 minut na edycję wybacz ze dodałem jedno zdanie xDDD i nie uwazam, ze popierasz postulaty partii Razem daj dowody :*

Do tego ujawniles swoją niewiedzę. Spytałeś o źródło gdzie coś insynuujesz a ja Ci wkleiłem gdzie masz swoją
Do tego ujawniles swoją niewiedzę. Spytałeś o źródło gdzie coś insynuujesz a ja Ci wkleiłem gdzie masz swoją sugestię.


@KakaowyTaboret: podaj zatem lepsze określenie kogoś powielające kłamliwą propagandę pisu 1:1, nie znam lepszych niż pożyteczny idiota czy partyjny troll

xDDDDD Zgodne z linią partii jest też, że Niemcy napadli nas w 1939, a komunisci zabijali Polaków w Katyniu więc #!$%@? argument. Serio.


@KakaowyTaboret: tyle że przykład jest z czapki bo
podaj zatem lepsze określenie kogoś powielające kłamliwą propagandę pisu 1:1, nie znam lepszych niż pożyteczny idiota czy partyjny troll


@Deska_o0:

Kłamliwa propaganda PiSu? https://www.bankier.pl/wiadomosc/Ogolnopolski-Strajk-Kobiet-przedstawil-pierwsze-efekty-pracy-Rady-Konsultacyjnej-8007833.html tutaj tylko część nie pasowały im nawet umowy zlecenie i umowy o dzieło więc do strajku w sprawie aborcji dorzucono pełno różnych postulatów. Gdzie tu jest kłamstwo?

tyle że przykład jest z czapki bo przedstawia fakty, u OPa wszystkie kłamstwa pokrywają się z linią partii 1:1

przykład,
@KakaowyTaboret: jak odniesiesz się do tego co pisałem to mnie wołaj, whataboutuism sugeruje że sam widzisz swój brak argumentów
do kłamliwej propagandy zaliczamy bzdury opa:
-uczestniczą w protestach same julki
-komunistyczne protesty
-nie ma to nic wspólnego z ludźmi którzy chcą mieć dzieci
-małolatki chcą ruchać się bez konsekwencji
-wszysycy ludzie na strajku popierają postulaty lemapart
jak odniesiesz się do tego co pisałem to mnie wołaj, whataboutuism sugeruje że sam widzisz swój brak argumentów


@Deska_o0:

Odniosłem się w pełni. OP pisał, że do strajków kobiet dorzucono postulaty mające mało wspólnego z aborcją:

I że niekoniecznie musi popierać feministyczne strajki z całą masą bzdurnej ideologii w pakiecie


A powyżej dostałeś postulaty ze strony Strajku Kobiet które mają mało wspólnego z aborcją. Jak widać OP nie kłamał xD

Whataboutism
@KakaowyTaboret: kolejny do którego nie dociera że uczestnik strajku nie musi zgadzać się z tymi postulatami, a może chociażby chcieć powrotu do kompromisu xD
wymowne pominięcie wypunktowanych kłamstw i odniesienie się do czegoś innego to właśnie książkowy przykład whataboutuismu, cześć
kolejny do którego nie dociera że uczestnik strajku nie musi zgadzać się z tymi postulatami, a może chociażby chcieć powrotu do kompromisu xD


@Deska_o0:

Kolejny do którego nie dociera, że kiedy do strajku proaborcyjnego dorzucono dziesiątki postulatów nie mających nic wspólnego z aborcją może nie popierać tych strajków, ale nadal popierać choćby powrót do kompromisu :* i nie musi popierać PiSu xD

Ciągle tylko obrażasz i się wywyższasz, a gdy udowodni
Kolejny do którego nie dociera, że kiedy do strajku proaborcyjnego dorzucono dziesiątki postulatów nie mających nic wspólnego z aborcją może nie popierać tych strajków, ale nadal popierać choćby powrót do kompromisu :*

Ciągle tylko obrażasz i się wywyższasz, a gdy udowodni Ci się, że do strajku kobiet dorzucono wiele postulatów nie mających wiele wspólnego z przyczyną tych strajków- to kompletnie to olewasz.


@KakaowyTaboret: ale co mnie obchodzą postulaty lempartowej, wypunktowałem ci
ale co mnie obchodzą postulaty lempartowej, wypunktowałem ci wszystkie rzeczy które op powtarza zgodnie z linią partii, a ty odnosisz się do zupełnie czegoś innego, a potem zarzucasz to mi, takie dzialanie nazywa się hipokryzją


@Deska_o0:

Odnoszę się do zacytowanych słów OPa ze dorzucono pełno feministycznych postulatów z którymi nie każdy musi się zgadzać i przez to moze nie popeirać strajku kobiet. Czyli OP nie skłamał xD
t: no nie, odnosisz się do postulatów lempartowej olewając słowa opa


@Deska_o0:

Które słowa OPA oleam?

Icj największym błędem jest to, że myślą że jak ktoś ma inne poglądy to jest pisowcem lub rosyjskim opłacanym trollem


To zarzuciłeś OPowi.

Nie mogą pojąć w swojej małej lewicowej główce, że ktoś może mieć odmienne zdanie, inne poglądy i że wyraża je pro Bono, ideologicznie


To jest chamskie

I że niekoniecznie musi popierać feministyczne
@KakaowyTaboret: tymczasem, fakty i posty OPa o strajkach:
-uczestniczą w protestach same julki
-komunistyczne protesty
-nie ma to nic wspólnego z ludźmi którzy chcą mieć dzieci
-małolatki chcą ruchać się bez konsekwencji
-wszysycy ludzie na strajku popierają postulaty lemapart
-ludzie popierający powrót do kompromisu nie uczestniczą w strajkach