Wpis z mikrobloga

Ale się tutaj trolli od Lempard zebrało.
Icj największym błędem jest to, że myślą że jak ktoś ma inne poglądy to jest pisowcem lub rosyjskim opłacanym trollem
Nie mogą pojąć w swojej małej lewicowej główce, że ktoś może mieć odmienne zdanie, inne poglądy i że wyraża je pro Bono, ideologicznie
I że niekoniecznie musi popierać feministyczne strajki z całą masą bzdurnej ideologii w pakiecie

#p0lka #bekaztwitterowychjulek #bekazlewactwa #protest #bekazpodludzi
brednyk - Ale się tutaj trolli od Lempard zebrało.
Icj największym błędem jest to, ż...

źródło: comment_1611837064ioRHZiVnpnYw4ioQr72JqZ.jpg

Pobierz
  • 69
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brednyk: To samo tyczy się prawicy według ich rozumienia jeśli popierasz kompromis w sprawie aborcji to jesteś lewicowym szurem, lewakiem z tęczowym LGBT na czole. Prawda jest taka że żadna ze stron nie może zrozumieć i zdzierżyć że jest ktoś po środku
@brednyk: ok, a w jaki sposób odbywa się to oranie? Przecież to wciąż forum że śmiesznymi obrazkami, ja rozumiem że to seriois biznes dla niektórych, ale efekt tego prania jest jak wielki protest wykopków pod sejmem.
@KakaowyTaboret: nie ja tylko zapytałem czy woli określenie "pożyteczny idiota" od "pisowskiego trola" tylko te dwa przychodzą mi do głowy, dla kogoś kto jak on powtarza pisowska propagandę, znasz lepsze?

Sam.insynuujesz ze brednyk jest idiota.

Źródło?

Wystarczy nawet że ma ciut inną opinię może nawet popiera strajki i tak to dla Ciebie troll lub idiota

Tutaj też potrzebne źródło

Kto nie z nami ten troll idiota lub przeciw nam. Nie insynuuje