Wpis z mikrobloga

To jest najlepsza aplikacja do kryptowalut, a nie jakieś nicehashe srasze czy inne gówna. Nicehash nagrzewał mi grafę i procesor do +100 stopni w 5 minut, a gamerhash elegancko 12h kopania i max 60 stopni na gpu i cpu . Nie wiem co mają w głowach ludzie którzy odradzają kopania na jednej karcie i to szczególnie na gamerhashu. Przecież lepiej kopać niż marnować kartę nie używając jej czy grać w jakieś gierki które gówno dają, a tak przynajmniej jakiś zarobek jest. I pierdzielą jeszcze że większe rachunki za prąd i inne głupoty. O ile kurna większe? O 2 zł ? o 20zł? Dla normalnego człowieka to niezauważalne, zresztą są osoby które mieszkają z rodzicami to o takie pierdoły nie musza się martwić. Zresztą na nicehashu trzeba robić jakieś portfele, podłączać kartę kredytową czy inne dziadostwa, co jest utrudnieniem dla mnie bo nie mam ani karty płatniczej ani paypala, a na gamerhashu elegancko wymiana na PSC, karty podarunkowe netflix, karty podarunkwe allegro, doładowania do telefonu, doładowania do steama.. ! Musiałem to z siebie wyrzucić, bo jakieś raki na grupkach fb odradzały tego, mam bekę z tych głąbów #kryptowaluty #bitcoin #ethereum #kopanie #nicehash #gamerhash #bekazpodludzi #patologiazmiasta #bekazwykopkow #kartagraficzna #komputery #informatyka
Ciemny7 - To jest najlepsza aplikacja do kryptowalut, a nie jakieś nicehashe srasze c...

źródło: comment_16118264764ouZeRoA1mogR5LXooDg13.jpg

Pobierz
  • 12
@Manah: Ciekawe komu, kto nie ma już 15 lat i ma jakieś swoje wlasne wydatki będzie chciało się ogarniać gówno koparkę do wydębienia kilku złotych dziennie, co nie? Nie wspomiając o tym, że w mojej taryfie Energa, komp 24/7 prawdopodobnie #!$%@?łby dodatkowe kWh w wysokości 40-60 na miesiąc . Obstawiam, ze to by było jakieś 30-50 do rachunku za prąd. Takie #!$%@? inwestycje dla gamoni, żeby z kolegami mieć na szkite
@Ciemny7 Jak już bardzo chcesz aby ta karta coś kopała to nie baw się w jakiś programy tylko ogarnij jakiś portfel, ściągnij minera, podepnij się pod jakiś pool i tyle. Tylko na tym sprzęcie wyciągniesz jakieś 40-50$ msc. Dla przykładu ok. 0.05ETH/msc a poole w większości wypłacają od 0.1
Sam mam jedną 1080ti która sobie tak kopie i traktuję to raczej jako zabawę i nie liczę na żadne większe zyski.