Wpis z mikrobloga

@CojonesComoMelones: Paradoksalnie ta historia dobrze pokazuje, jak solidarność i grupowa siła potrafi pokonać kilku bogatych oligarchów - coś o czym socjaliści dobrze wiedzą i od dawna postulują.

Oj coś mi mówi, że długo wolną giełdą się nie nacieszymy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gaku745: masz gwóźdź w mózgu i potrafisz wbić politykę nawet do mema. Jak do tej pory to socjalizm pokazał, że potrafi nabić kabzę świniom przy korycie, a wierny lud potrafi wspólnie i solidarnie głodować.
A wolną giełdą nigdy się nie cieszyliśmy bo nigdy jej nie było.
  • Odpowiedz
Paradoksalnie ta historia dobrze pokazuje


@Gaku745: No, triumf indywidualnej przedsiębiorczość nad uspołecznionymi molochami. Serce się raduje.

Oj coś mi mówi, że długo wolną giełdą się nie nacieszymy.


Oby, przydałby się powrót do kapitalistycznej gospodarki rynkowej. Niech ginie ta państwowa aberracja.
  • Odpowiedz
No, triumf indywidualnej przedsiębiorczość nad uspołecznionymi molochami. Serce się raduje.


@niebieskatrytytka: Triumf kooperacyjnej oddolnej inicjatywy nad prywatnymi korporacyjnymi molochami oligarchów. Serce się raduje.

Bo wiesz, że indywidualna przedsiębiorczość tutaj by nic nie zdziałała? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
korporacyjnymi molochami oligarchów


@Gaku745: Nad uspołecznionymi korporacyjnymi molochami oligarchów, istniejącymi dzięki interwencjonizmowi miłościwie panującym socjalistycznym państwom.

indywidualna przedsiębiorczość tutaj by nic nie zdziałała?


W socjalizmie jest to trudne.
  • Odpowiedz
Nad uspołecznionymi korporacyjnymi molochami oligarchów, istniejącymi dzięki interwencjonizmowi miłościwie panującym socjalistycznym państwom.


@niebieskatrytytka: Uspołecznionymi xD Socjalistycznym panom xDD

Dobra, czyli nie masz pojęcia o czym piszesz, typowe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gaku745:Ty za to masz. Uspołeczniona własność spółdzielcza, bez odpowiedzialności, do tego państwowo kontrolowany, sztucznie pootrzymywany interwencjonizmem twór, tak bardzo kapitalistyczny.

o czym piszesz


Teraz sobie przypomniałam, to ty jesteś typiarą która myśli, że pieniądze to zadrukowane papierki które mają wartość same w sobie i jest ich jeden podzielny worek. Do tego nie rozumiejąca jak działają podatki. Szkoda nawet strzępić ryja na takie dzieciaki.
  • Odpowiedz
Uspołeczniona własność spółdzielcza, bez odpowiedzialności, do tego państwowo kontrolowany, sztucznie pootrzymywany interwencjonizmem twór, tak bardzo kapitalistyczny.


@niebieskatrytytka: Ale od kiedy w USA jest uspołeczniona własność spółdzielcza? xD

Może jeszcze pełna samorządność i demokracja ekonomiczna.

Teraz sobie przypomniałam, to ty jesteś typiarą która myśli, że pieniądze to zadrukowane papierki które mają wartość same w sobie i jest ich jeden podzielny worek. Do tego nie rozumiejąca jak działają podatki.


Pisałam tak kiedyś?

pieniądze
  • Odpowiedz
Ale od kiedy w USA jest uspołeczniona własność spółdzielcza?


@Gaku745: A czym są do #!$%@? są spółki akcyjne. Własność społeczna bez odpowiedzialności.

demokracja ekonomicza

A to co znowu za #!$%@??

What? Ktokolwiek w ogóle tak myśli? xD


Ty i dzieci w przedszkolu
  • Odpowiedz
A czym są do #!$%@? są spółki akcyjne. Własność społeczna bez odpowiedzialności.


@niebieskatrytytka: Podpowiem ci - spółkami akcyjnymi. A nie własnością społeczną.

Nie wiem skąd się wzięło myślenie że spółki to spółdzielnie. Nie, nie są xD

A to co znowu za #!$%@??


@niebieskatrytytka: Samorządność pracownicza, jak w spółdzielni.

Ty i dzieci w przedszkolu


@niebieskatrytytka: Jakiś dowód? Czy bezpodstawne oskarżenia? xD
  • Odpowiedz