Wpis z mikrobloga

@ImInLoveWithTheCoco: Nie nie jest w pełni rozwiniętym człowiekiem, definicja zdrowia to dobre samopoczucie fizyczne psychiczne i społeczne. 11 nie jest w pełni rozwinięta zarówno psychicznie jak i społecznie. Nie postulowałem aborcji po urodzinach bo coś takiego nie istnieje. Dziecko urodzone nie pobiera zasobów życiowych takich jak chociażby krew. Dziwnym trafem zignorowałeś pytania dotyczące nieletnich ciąży, czy argument o nieświadomości. I nie to nie ja zacząłem, ty jesteś opem ( ͡~
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Zaprzeczacz: kązdy misiu rysiu dostrzega różnice miedzy prawem, a zakazem. Na serio nie jest to wiedza tajemna i nie robi to z nikogo osoby oświeconej.

To sie powinneś cieszyć z tego wyroku, bo w myśl komentarza takie wady będą usuwalne.
Idź pogratuluj pisowi i daj im kwiaty.
@Trybus: Jaka jest podstawa do przeprowadzenia aborcji w przypadku nienarodzonego dziecka wg. Ciebie? Czy jest to niepełnosprawność umysłowa lub cielesna, brak uznania praw płodu do życia, zabieranie "srodków" lub brak świadomości? Skaczesz po różnych koncepcjach, więc nie dziwie się neoreakcjoniście, że ma problem z twoją argumentacją.