Wpis z mikrobloga

Wiele osób ostatnio zarzuca mi, że jestem pisowskim trollem xDDD

Ale ja tylko piszę jak jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zobaczmy sami jak to rozłożyć na czynniki pierwsze
1. Październik - wywaliło sporo przypadków
2. Rząd robi lockdown
3. Lockdown działa, po 1-2-3 miesiącach liczba przypadków spada z 20k do 4k
4. Co teraz należy zrobić, są dwie opcje:
a) Albo zdejmujemy lockdown i w ciągu miesiąca znowu wybija do 20k
b) Albo zdejmujemy lockdown częsciowo, no i wywali do 10k,
c) Albo nie zdejmujemy i trzymamy te 4k.
5. W zależności od sympatii politycznych i poziomu szurstwa ludzie dzielą się w większości na pkt a) lub ew. pkt b),
prawie nikt nie wspiera punktu c) bo gospodarka zdycha i restauratorzy bankrutują
6. BUM - wchodzi nowa mutacja koronki, która jest 50% bardziej zakaźna, są maksymalne lockdowny w całej Europie.
7. Najbardziej przesrane ma UK, gdzie wywaliło przypadki do 60k i 1,5k zgonów dziennie
8. Wykopki ignorują mutację z UK, bo to w UK, a nie u nas, cisną na opcję a) zdjąć lockdown, otworzyć restauracje
9. ???
10. To be continued ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#koronawirus #uk
  • 18
@elon_w_zbozu: ta, za pół roku znowu jakaś nowa mutacje wykryją. #!$%@? tego wirusa. Jak ktoś chce siedzieć to niech siedzi domu. Ludzie co popierają lockdown to szury. Uważają ze po otwarciu knajp zaczną ich wynosić do barów i restauracji, do kin itd. Ze nie będą mogli siedzieć w domu. Jak komuś przeszkadza otwarcie gospodarki to niech kur## siedzi w domu... ja pierdl
@elon_w_zbozu:
Koniec wakacji/wczesna jesień:!
1. Wykopki, a może by lepiej założyć szmatę na ryj bo może to pomoże opóźnić lockdown?
-Ty zamordysto!
2. Wykopki a gdyby w knajpach zrobić listy tak jak w Niemczech, żeby było wiadomo kogo testować jak się okaże że gość czy kelner był zarażony i dzięki temu może knajpy uda się zachować otwarte.
Ale prywatność ty zamordysto!


3. Wykopki a może by tak jednak zgłaszać się na
Wiele osób ostatnio zarzuca mi, że jestem pisowskim trollem xDDD


@elon_w_zbozu: Ja nie pisałem nigdzie, że popieram lockdown, a nawet mówiłem, że jestem za zdejmowaniem obostrzeń, a i tak jestem według wielu trollem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nadmiarowa śmiertelność to już 82.000 ?

@wrzesien:

W ubiegłym roku zmarło w Polsce 486 147 osób. W latach 2016-2019 średnia roczna liczba zgonów wynosiła 403 767. Oznacza to, że w 2020 roku zmarło ponad 82 tys. osób więcej niż w poprzednich latach, wzrost był więc 20-procentowy


82 000 to jest za 2019 rok. Pierwsze dwa tygodnie 2021 to kolejne 5,5 tys....
https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-w-polsce,koronawirus--w-pierwszych-dwoch-tygodniach-stycznia-zmarlo-33-proc--wiecej-osob-niz-rok-temu,artykul,75230587.html