Wpis z mikrobloga

Mirasy, jest duża #!$%@? z Neonetem. Zamówienia od 26.01 do 31.01 nie mogą być zwracane nawet jeśli są rozbite. Neonet wysyła regulamin w którym jest pkt.

W przypadku skorzystania przez Uczestnika z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży zakupionego
Produktu Promocyjnego, Uczestnik Promocji zobowiązany jest do zwrotu towaru
pełnowartościowego, czyli wszystkich produktów z zestawu, wskazanego w Załączniku nr.1.
A w załączniku cały zestaw.
#ps5 #neonet
  • 102
@Mazurskimazur: Ja też dostałem anulowanie w oparciu o ten regulamin powołując się na punkt o zakupie hurtowym. Tylko zamówiłem jedna sztukę 25.01, a regulamin który mi wysłali obowiązuje od 26.01., czyli nawet nie w momencie obowiązywania tego regulaminu. :D
@bocian_wr: 21.01 kupiłem jeden zestaw i teraz 25.01 jeden zestaw. W anulowaniu powołali się na wysłany regulamin do sprzedaży „promocyjnej” z okresem obowiązywania od 26.01 do 31.01 czyli nijak ma się do zamówienia.
@jacao: ja kupiłem jeden zestaw 21.01, odebrałem, oddałem siostrze narzeczonej, gry i pada zwróciłem. Wczoraj kupiłem dwa - jeden do mnie wysłali, a drugi mam anulowany i powołują się na regulamin z zamówieniami od 26.01 - odpisałem jakie są podstawy powoływania się na ten regulamin jeśli nigdzie wczoraj nie był dostępny :D No i czekam na odpowiedź. Od rzecznika praw konsumentów też, ale on ma 5 dni roboczych na odpowiedź.
@SpiderFYM: @Matexo: @bartush: wysłałem odstąpienie z oświadczeniem, że towar nie był objęty tą promocją i niby

Niniejszym potwierdzam przyjęcie oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży o nr xxx.

Poniżej przesyłam szczegółowe informacje dotyczące realizacji zwrotu towaru - GRA PS4 CYBERPUNK 2077


Wygląda, że przyjmują. Czy na innym etapie dostanę odmowę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@toshibaas: @Matexo: @Mazurskimazur:

"Witam,
Szanowny Panie z chwilą dostępności i na czas publikacji oferty promocyjnej informacje jej dotyczące dostępne są w zakładce [Promocje Wszystkie >>] - https://www.neonet.pl/promocje.html . Regulamin Promocji był opublikowany.

Dodatkowo w potwierdzeniu złożonego zamówienia jest zawarta informacja o jednej pozycji w postaci "PlayStation 5 + CYBERPUNK 2077 Playstation 4 + The Last of Us Part II Playstation 4 + DualSense".

Nie mniej jednak, z uzyskanej od
@SpiderFYM: tak, a o co chodzi xD odpisałem im, że teraz nikt nie ma do tego dostępu, nikt nic nie wie i jak chcą być w porządku to taką informację powinni umieszczać przy produkcie :D