Wpis z mikrobloga

Mirasy, jest duża #!$%@? z Neonetem. Zamówienia od 26.01 do 31.01 nie mogą być zwracane nawet jeśli są rozbite. Neonet wysyła regulamin w którym jest pkt.

W przypadku skorzystania przez Uczestnika z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży zakupionego
Produktu Promocyjnego, Uczestnik Promocji zobowiązany jest do zwrotu towaru
pełnowartościowego, czyli wszystkich produktów z zestawu, wskazanego w Załączniku nr.1.
A w załączniku cały zestaw.
#ps5 #neonet
  • 102
@bartush: a masz pewność że wcześniej takiego zapisu nie było ? :D
Przytaczać regulamin mogą kiedy chcą, zapewne ten zapis był, nie używali go bo nie spodziewali się fali zwrotów, zapewne na #!$%@? go szukali bo dawali się dymać.
W poniedziałek już od konsultanta coś takiego usłyszałem gdy anulowałem swoje zamówienie, pisałem o tym.
Załącznik nr 1 – Lista produktów objętych promocją:
GID PRODUKTY W ZESTAWIE
-9153678
Konsola PS5 1TB
Gra PS4 The Last of Us 2
DualSense controller
GRA PS4 CYBERPUNK 2077

To chodzi o ten zestaw za 3200, nic nie ma mowy o zestaw za 3500 z GOT
@Kociol939: wczoraj tego regulaminu nie widziałem - mi to nie robi, bo wcześniejsze zamówienia na spokojnie zwrócę w częściach :) Tutaj wróci całość chyba że się somsiad zdecyduje na cały zestaw, ale wątpię.
@River7: @bocian_wr: wyżej wkleiłem regulamin, od 26-go stycznia zamówienia
@bartush: no chyba że tak, mi konsultantka w poniedziałek przekazała podobną informację, tyle że dodała że będzie to jedna pozycja jako zestaw i tylko zestaw będzie można zwracać. Ja zamówiłem ten za 3499 i o tym zestawie z nią rozmawiałem.
@Kociol939: oni na infolinii o tym zwracaniu całości to pieprzyli od pierwszego digitala z 20-go stycznia i nigdy nie miało to pokrycia w rzeczywistości, bo faktura była rozbita :D No ale teraz już się wkurzyli chyba zwrotami, nie wystarczyło że na każdej konsoli koszą 50-70 zł wincyj :D
Pewnie i tak będzie można zwracać gry, skoro ten regulamin dopiero co się pojawił, tyle że nie będzie to takie łatwe i pewnie liczą na to że część osób na to machnie ręką ( ͡° ͜ʖ ͡°)