Wpis z mikrobloga

#bekazprawakow #4konserwy #szczepienia #koronawirus

Tak politycy z #konfederacja rozprowadzają fake newsy, udostępniając jakieś trefne zestawienia nie wiadomo skąd. Aż się w kieszeni czapeczka foliowa rozwija. Żeby nie było, jestem team #szczepimysie, co nie zmienia faktu że jest kilka bardziej merytorycznych argumentów przeciwko szczepionkom niż to, co niektórzy nam serwują ( ͠° °)
Variety - #bekazprawakow #4konserwy #szczepienia #koronawirus 

Tak politycy z #kon...

źródło: comment_1611693284Bcbch3dpoZn2dCEpb6VLQp.jpg

Pobierz
  • 7
@DanteTooMayCry: to co wrzuciłam jest na oficjalnej stronie unii europejskiej, można sprawdzić. Podajesz pdf z niewiadomą datą dodania - może wtedy jeszcze badania nie były ukończone, ale już są :)

https://www.ema.europa.eu/en/medicines/human/EPAR/comirnaty

Ulotka jest w tym dokumencie:
08/01/2021 Comirnaty - EMEA/H/C/005735 - II/0002/G
Comirnaty : EPAR - Product Information (PDF/823.26 KB) (updated)

Faktycznie data update'u jest późniejsza niż publikacja posta, ale raczej punktowałam brak podawania źródeł. A to, że wszystkie ulotki wyglądają
@Variety: Przecież mówię, że jest w ciul wersji. I dałem także tą europejską. Czemu nie czytasz dokładnie? Jest chaos informacyjny i do tego robią takie same dokumenty dla różnych szczepionek, jakby badania miały być identyczne. A to po prostu chodzi o prawniczy język i te podobne stwierdzenia oznaczają to samo w każdej wersji. Po prostu lepiej brzmi.