Wpis z mikrobloga

No dobra skoro udało mi się wyrobić już nawyk regularnego biegania to wracam do tematu zakupu smartwatcha. Głównie interesuje mnie żeby miał GPS bo biegam bez telefonu w kieszeni, no i oczywiście pomiar tętna, przebytej odległości, monitorowanie snu itp.
Budżet to ~1000 zł, jak na razie przymierzam się do Galaxy Watch 46mm za 700 zł. Co o nim sądzicie, brać czy szukać czegoś innego? #smartwatch #bieganie #biegajzwykopem #samsung
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Banderoza: spróbuj poszukać czegoś w ofercie Garmina. Ja biegam ze starociem Vivoactive HR i jestem bardzo zadowolony. Dopóki będzie działał, to nie zamierzam go wymieniać.
@Banderoza: no to jak do biegania głównie, ale tak żeby na codzień też można by było go ubrać to jakiś garmin. Mają podstawowe powiadomienia, wyższe modele mają jeszcze słuchanie muzki z zegarka i płacenie. Ale to pewnie więcej niż 1000zł ;)
@Banderoza: popatrz sobie w outletach media expert i media Markt markę Suunto. Można kupić 300-500zl taniej bo np był wyciagany z opakowania albo na zegarownia.pl. osobiście mam Suunto ambit I jakieś 8 lat i jest nie do zajechania. Wiadomo bateria powoli nie ta ale GPS działa pas do pomiaru tętna rowniez.
@Banderoza: Do biegania Garmin, Coros lub Polar. Ja mam dużo tańszy model Garmin Forerunner 235, ma wszystko czego potrzebuję: GPS, tętno, "mapy". Zdecydowanie polecam Garmin'a, ma on również integracje z telefonami więc możesz dostawać na zegarek powiadomienia, odbierać połączenia, sterować multimediami itp.