Wpis z mikrobloga

This is England.
Landlord zawołał mnie żeby kuchnie do stanu używalności doprowadzić. Zadanie póki co mnie psychicznie przerasta (_ )
A patusy siedzą przed TV, carling za carlingiem i komentują wszystko co Jeremy Vine powie, mam nadzieję że nie mają ukrytej kamery i nie będę w #uk #googlebox.

W komentarzu bonus - mydelniczka pod prysznicem.

bobiczek - This is England. 
Landlord zawołał mnie żeby kuchnie do stanu używalności...

źródło: comment_1611658511oNdzv7WskFBMOfpEeSTKV1.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PiersiowkaPelnaZiol:
Z racji mojego doświadczenia i wiedzy na temat mebli na wymiar miałem cieplutką posadę przy komputerze jako technolog produkcji w firmie produkującej ekskluzywne kuchnie i szafy. Przyszły lockdowny i ludzie niechętnie wydawali pieniądze to firma oszczędności szukała więc mi podziękowali za 5 lat współpracy.

Więc ostatnie pół roku robię różne rzeczy. Czasami wpadnie kuchnia czy jakaś szafa ale często też trzeba takie projekty jak w tym wątku wziąć bo
  • Odpowiedz
Z racji mojego doświadczenia i wiedzy na temat mebli na wymiar miałem cieplutką posadę przy komputerze jako technolog produkcji w firmie produkującej ekskluzywne kuchnie i szafy. Przyszły lockdowny i ludzie niechętnie wydawali pieniądze to firma oszczędności szukała więc mi podziękowali za 5 lat współpracy.

Więc ostatnie pół roku robię różne rzeczy. Czasami wpadnie kuchnia czy jakaś szafa ale często też trzeba takie projekty jak w tym wątku wziąć bo żadna praca nie
  • Odpowiedz
@zazuzizizazuzaj: a tak baj de uej: to fantastyczny obraz mitycznego raju millenialsow :D (tak mi sie skojarzylo, jak to sie odgrazali ostatnio ze wszyscy wyjada na zachod, bo tu latwiej, normalniej i kasa na ziemi praktycznie lezy)
Zawsze mowie - zapraszamy i zobaczymy jak sie bedziecie ukladac :))
  • Odpowiedz