Wpis z mikrobloga

This is England.
Landlord zawołał mnie żeby kuchnie do stanu używalności doprowadzić. Zadanie póki co mnie psychicznie przerasta (_ )
A patusy siedzą przed TV, carling za carlingiem i komentują wszystko co Jeremy Vine powie, mam nadzieję że nie mają ukrytej kamery i nie będę w #uk #googlebox.

W komentarzu bonus - mydelniczka pod prysznicem.

bobiczek - This is England. 
Landlord zawołał mnie żeby kuchnie do stanu używalności...

źródło: comment_1611658511oNdzv7WskFBMOfpEeSTKV1.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kressska kuzynka sprzątała w Belgii. Matka dzieciom, w zamożnej rodzinie zdejmowała majtki ubrudzone krwią miesiaczkowa koło łóżka, koło szafy-tam gdzie akurat stała, i tak tam zostawały, bo "przecież ona po niej posprząta"...
  • Odpowiedz
@Skoncentrowany: too much social no good...
Technicznie rzecz biorąc chleją właśnie za moje pieniądze które uczciwie oddaje w podatkach...

Patusy nawalili się i muza na fula!
Bruca słuchają i typek na harmonijce gra
  • Odpowiedz
@Naciass: belgowie to stan umyslu, nie wiem czy gorsi sa brudasy z waloni czy rasisci flamacy. 1 z pierwszymi pani wyrzucala przez rok smieci do komurki pod schodami bo nie chcialo jej sie wystawiac workow przed dom. 2 zwyzywanie polki od bialej k---y bo nie chciala r----c sie za 10 euro na godozne pracujac w tit servisie
  • Odpowiedz
@RisingKnee Sam nie mogłem uwierzyć. Jesteśmy sąsiadami już jedenasty rok i gość wiecznie coś remontuje. Extended kitchen sam pomogłem mu zadaszyć. Miał na belki dachowe luźno rzucone płyty i jak przyszła wichura, to poderwała to wszystko i rozwalił mi antenę satelitarną. Na drugi dzień nie oczekiwałem od niego nic, oprócz sorry. On do mnie że to chyba panel z mojego płotu, który się tyko położył na ziemię. No to mu powiedziałem
  • Odpowiedz
@bobiczek: a weź nie w------j z tymi ślimakami xD
Mam podobny problem, mimo że dbam o czystość jak jasna cholera, regularnie sprzątam szafki, ale z jakiegoś powodu te s--------y wchodzą mi do domu i chodzą sobie po szafce pod zlewem xD musi być tam jakaś nieszczelna rura, bo raz na kilka miesięcy zdarza mi się trafić na jakiegoś gnojka. Dobrze, że jedzenie mam daleko, chociaż nie obraziłbym się gdyby te
  • Odpowiedz