Wpis z mikrobloga

This is England.
Landlord zawołał mnie żeby kuchnie do stanu używalności doprowadzić. Zadanie póki co mnie psychicznie przerasta (_ )
A patusy siedzą przed TV, carling za carlingiem i komentują wszystko co Jeremy Vine powie, mam nadzieję że nie mają ukrytej kamery i nie będę w #uk #googlebox.

W komentarzu bonus - mydelniczka pod prysznicem.

bobiczek - This is England. 
Landlord zawołał mnie żeby kuchnie do stanu używalności...

źródło: comment_1611658511oNdzv7WskFBMOfpEeSTKV1.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
@bobiczek: Jak tu nie generalizować jak niemal w każdej chacie jest podobnie. Ja już mam ósme lokum i wiecznie coś, jak nie ściany z dykty gdzie słyszysz pierdnięcie sąsiada, to przeciekający dach, to #!$%@? kanalizacja, to #!$%@? ogrzewanie, grzyb, skrzypiące podłogi, to jakieś patusy drące mordę, to jakieś koty mi srały pod oknem, to brak parkingu, brudne i zasrane chodniki, to #!$%@? złodzieje i przestępczość (tutaj załączam obrazek jak u
z.....j - @bobiczek: Jak tu nie generalizować jak niemal w każdej chacie jest podobni...

źródło: comment_1611663911hxL3diRVooGKsm2z33ZjG2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@zazuzizizazuzaj:
Sporo w tym racji... Niestety jak chce się mieszkać czysto i bez patologii wokoło to trzeba poza miasto uciekać...
Co do pykania to kanalizacja nie jest odpowietrzona i pcha gazy tak jak winko się robi twój syfon działa.
Soil pipe jest przytkana u ujścia. Powinna sięgać powyżej najwyższego piętra.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@bobiczek: ogólnie zauważyłem że te domy w Anglii to stare jak #!$%@?, ja u siebie np mam tak #!$%@? wystrój że nawet jak posprzątam na błysk to ochydnie to wygląda xD taki dywan w #!$%@? kolorze i ściany też, do tego muszę nagrzewać wodę żeby mieć ciepła w prysznicu xD

Ale wynajmuje za dosyć tanio więc #!$%@? mam na swoim to bym inaczej wystroił
  • Odpowiedz
@fastmotion: tak zrobiłem xD landlord ma posprzątać.
Stary piekarnik i zlew parę minut później zniknął na pace zdezelowanego vana.

@gr4ve: b37 - najlepsza dzielnia w Solihull.

@hudi77: przez pierwsze 5 lat tutaj wynajmowaliśmy z różowym mieszkanie po kapitalnym remoncie. Ładnie zrobione, dofinansowane (rzadko spotykana sytuacja). Landlord po kilku latach pytał czy używamy tego czy tamtego bo wygląda jak nowe. A my po prostu dbaliśmy jak o
  • Odpowiedz