Wpis z mikrobloga

@MrPawlo112: ?? Kolego, KOLEGO - jedynka stworzyła mega podwaliny które dwójka imo podtrzymała (i mówię to z poziomu przejścia jedynki na każdym poziomie trudności). Fabuła sama w sobie nie jest może objawieniem (bo która w dzisiejszych czasach jest, czy to filmowa, książkowa czy growa) ale moim zdaniem ta seria zawsze stała światem aniżeli samą opowieścią (która i tak dla mnie jest dość solidna). Kocham, uwielbiam wręcz postapo więc moja opinia może
jeśli nie jesteś ze strony zjebów pt. ,,omg główna bohaterka lesba omgwtfLOL agitacja LGBT!!11"


@Grubyp_qKociamber: Nie o to chodzi, jeżeli jest to podany w sugestywny i nie forsujący sposób to mam w to #!$%@? ¯\(ツ)_/¯

jedynka stworzyła mega podwaliny które dwójka imo podtrzymała


@Grubyp_qKociamber: Jednak przyznasz że jedynka była zgrabniejsza jeżeli chodzi o fabułę, nie było skoków w retrospekcji retrospekcji, urywaniu akcji tylko po to aby dojść do tego
@MrPawlo112: Generalnie zgodzę się z Tobą (choć wątek miłosny bohaterki z kobietą był podany jak każdy inny tego typu romans, zero sugestii/forsowania imo, ot chęć odnalezienia bratniej duszy w popieprzony świecie) ale co do samych retrospekcji to powiem Ci, że na początku też mnie denerwowały ale im dłużej mogłem chłonąć ten ,,piękny" świat postapo tym bardziej byłem zadowolony, nie mogę się doczekać remastera na ps5 :)