Wpis z mikrobloga

Co zrobił Trump w ciągu 4 lat?

′′Arogant′′ w Białym Domu doprowadził do czterech porozumień pokojowych na Bliskim Wschodzie, coś, czego innym prezydentom nie udało się przez ostatnie 71 lat.

′′Bufon'′ w Białym Domu jest pierwszym prezydentem od czasu Eisenhowera, który nie rozpętał wojny (!).

′′Rasista′′ w Białym Domu wywarł największy wpływ na gospodarkę, obniżając bezrobocie dla czarnej i latynoskiej populacji, za które odpowiadał każdy prezydent, który przed nim rządził.

′′Kłamca′′ w Białym Domu ujawnił głęboką, szeroką i długotrwałą korupcję FBI, CIA, NSA oraz partii Republikańskiej i Demokratycznej.

′′Bufon′′ w Białym Domu, który kazał krajom w ramach uczestnictwa w NATO spłacać swoje zaległości.

′′Głupiec′′ zneutralizował Koreańczyków Północnych i powstrzymał eskalację konfliktu z Japonią, o potencjale WW3.

′′Ksenofob ′′ w Białym Domu odwrócił relację z Chińczykami, przywrócił setki firm do USA i ożywił gospodarkę.

′′Pajac′′ obniżył podatki, zwiększył standardowe odliczenie od podatku od zwrotu IRS z 12,500 USD do 24,400 USD dla par małżeńskich i spowodował, że giełda wzrosła do rekordowych poziomów, pozytywnie wpływając na rachunki emerytalne obywateli.

#heheszki #bekazlewactwa #polityka
  • 40
′′Arogant′′ w Białym Domu doprowadził do czterech porozumień pokojowych na Bliskim Wschodzie, coś, czego innym prezydentom nie udało się przez ostatnie 71 lat.


@Darmowa_Kolonoskopia: A wiesz że Trump zerwał umowe którą zawarł Obama, która miała na celu zniszczenie wszystkich broni nuklearnych iranu? Chwalona była przez wszystkich ekspertów, zakładała niezależnych obserwatorów którzy mieli potwierdzać zniszczenie tych broni. I co? I nic. Iran dalej ma broń nuklearną.

′′Rasista′′ w Białym Domu wywarł największy
@Darmowa_Kolonoskopia: czyli w dużym skrócie jego największymi zasługami jest to że mimo prób nie udało mu się wywołać wojny, oraz to że przejął kraj w okresie prosperity?

zneutralizował Koreańczyków Północnych


@Darmowa_Kolonoskopia: co do tego to potrzebne źródło bo póki co Kim powiedział że pozbędzie się broni nuklearnej po czym zaostrzył kary dla obywateli za kontakty ze światem
′′Bufon'′ w Białym Domu jest pierwszym prezydentem od czasu Eisenhowera, który nie rozpętał wojny (!).


@Darmowa_Kolonoskopia: Nie chce mi się w kółko waszych bredni prostować i tak tego wykopkowe pelikany nie czytają, ale Carter, Ford i Nixon też nie wywołali.

Dalej - spadek bezrobocia czarnych? Proszę, rok 2012 spadał razem z ogólnym bezrobociem za prezydentury Obamy.

I tak dalej, i tak dalej.
Pobierz deeprest - > ′′Bufon'′ w Białym Domu jest pierwszym prezydentem od czasu Eisenhowera,...
źródło: comment_161159301920XMZzLka9WZATdUYE2yti.jpg
@Darmowa_Kolonoskopia: Robiąc wczoraj kawę usłyszałem jak w salonie leci dokument o trumpie na canal+ „trump wszechmogący” I szczerze takiego szczucia na człowieka nie słyszałem nawet na TVP jak mówili o Tusku. Musiałem przełączyć kanał gdy wszedł fragment o Floydzie, mężu i ojcu ilus tam bachorów. Obrzydliwy kraj i idiokracja zarówno prawica jak i lewica. Wybranie prezydenta który w wwe walczył, a na końcu kadencji banowanie jego kont na wszystkich portalach społecznościowych
Pobierz squ6d - @Darmowa_Kolonoskopia: Robiąc wczoraj kawę usłyszałem jak w salonie leci doku...
źródło: comment_1611593623vpYEF00uP32gljXOw4lukG.jpg