Wpis z mikrobloga

Niebieski jeszcze ani razu nie powiedział mi że jestem ładna, za to czesto podkreśla że jestem kobieca, opiekuńcza, troskliwa, szybko się uczę, jestem zaradna, silna i niezależna.

Jest to mega przykre, że chyba się jemu nie podobam i pewnie jestem damskim odpowiednikiem beciaka (,) ()

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw
  • 117
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kanarynka: może faktycznie nie jesteś ideałem urody? Oczekujesz że będzie Ci powtarzał kłamstwa?
Podkreśla też że jesteś kobieca, opiekuńcza, troskliwa, szybko się uczysz, jesteś zaradna, silna i niezależna. Czy to nie są pezymiotniki jakie chciałaby usłyszeć większość kobiet? Tzn. pewnie nie bo kobiety to bardzo nielogiczne plemię ale myślę że większość facetów chciałaby mieć kobietę którą mogliby określić w ten sposób, więc krótko: przestań szukać dziury w całym bo niewiele
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kanarynka: to w końcu porozmawiajcie, jak dorośli ludzie...
Btw nie wszyscy ładni mają super życia. Facet komplementuje pełno innych Twoich cech, a Ty się skupiasz na wyglądzie, choć sama się nie uważasz za ładną. I #!$%@?, że do ładnych się ustawiają. Pukną ją dwa razy i zostawią, bo reszta będzie słaba j nie będą mieli co innego z nią robić...
  • Odpowiedz
@Grishnok: przecież nigdzie nie mówię że ma mi mówić klamstwa. Stwierdzam fakt, że nie podobam sie niebieskiemu, tak jak większości facetom i taki lajf.
Silna i Niezależna to mogę być będąc sama z kotami, pijąc wino i ryczac co weekend w poduszkę że nie mam rodziny, dzieci etc.
"kobieca, opiekuńcza, troskliwa" - tylko to odróżnia mnie od faceta.
I owszem, wielu facetów chciałoby mieć takiego różowego, ale byłoby to na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kanarynka: przynajmniej widzisz że facet kocha cię nie za wygląd tylko tym kim jesteś, chciałbym tak, szkoda, że w drugą stronę nigdy tak nie będzie()
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Kanarynka: No to se bądź silna i niezależna sama z kotami, pijąc wino i rycząc co weeknd w poduszkę. jesteś na ten moment toksyczna. Mnie życie nauczyło trzymać się od takich z dala, popracuj nad sobą, może pomyśl nad dobrym terapeutą. Nie życzę Ci źle.
  • Odpowiedz
#!$%@? czytasz co piszę ? Ze się odchudzam?


@Kanarynka: to spoko że się odchudzasz, dopinguję.
Ale jak na razie to oszukujesz siebie i nas.

I powiedz, odchudzasz się, ale jeszcze nie widać że schudłaś? Bo już znałem taką agentkę która mówiła podobnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz