Wpis z mikrobloga

Niebieski jeszcze ani razu nie powiedział mi że jestem ładna, za to czesto podkreśla że jestem kobieca, opiekuńcza, troskliwa, szybko się uczę, jestem zaradna, silna i niezależna.

Jest to mega przykre, że chyba się jemu nie podobam i pewnie jestem damskim odpowiednikiem beciaka (,) ()

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw
  • 117
  • Odpowiedz
Po co wiec chcial sie ze mną spotykać, skoro mu się nie podobam?


@Kanarynka: moze mu sie podobasz tylko ci tego nie mowi, a moze sam jest nieatrakcyjny i wie ze nic lepszego nie znajdzie, skad mam wiedziec, spytaj sie go a nie wykopków xD
  • Odpowiedz
@Kanarynka: i nie szukaj dziury w całym. bo w tym związku chyba Tobie tylko przeszkadza Twój wygląd, więc rusz dupe i coś z tym zrób skoro chcesz czuć się atrakcyjniejsza dla faceta, a on napewno to doceni ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kanarynka: przeciez to ogromna waga. Mam ponad 20cm wiecej i waze kilka kg mniej, a i tak uwazam, ze moglbym troche schudnac xD

Pewnie jak spadnie waga to zaczniesz miec komplementy ¯\_(ツ)_/¯ co tu doradzic wiecej. Plus taki, ze nie oklamuje Cie i widocznie reszta komplementow jest szczera
  • Odpowiedz
@Brygadzista: spoko, cały czas chudnę, ale wiesz.. Nawet jak bylam szczupła to nie bylam zbyt atrakcyjna, po prostu z mordy jestem nijaka.
@wilku88: wole betamyszkomat
@zycietokuj: tak jak pisałam, jak byłam szczupła to tez nie bylam atrakcyjna, nikt mnie nigdy komplementami nie zalewał.
  • Odpowiedz
@Kanarynka: No to trudno. Nie użalaj się nad sobą. Masz faceta co Cię kocha za to jaka jesteś a nie za dobre dupsko czy inne aspekty fizyczne które z czasem i tak stają się nijakie. Z dwojga złego też bym wolał nijaką w wyglądzie ale dobrą z charakteru kobietę niż fajną dupeczke ale głupią, wredną małpę z którą trzeba się wiecznie użerać
  • Odpowiedz
@Kanarynka nie słuchaj tu wykopków ze nie jesteś dla niego atrakcyjna. Gdybyś nie była to raczej by się z Tobą nie związał. Może wystarczy go zwyczajnie zapytać? Faceci sa zazwyczaj szczerzy (czasem niestey az za bardzo), moze nie chce z jakiegoś powodu skupiać się na Twoim wyglądzie i dostrzega w Tobie i chwali Cię za swoje cechy charakteru :3 chyba nie sprawia Ci jakiś przykrych uwag co do wyglądu? I może
  • Odpowiedz
@Kanarynka: Niektórzy faceci tak mają. Jakbyś była nieaktrakcyjna dla niego to by chyba z Tobą nie był. ¯\_(ツ)_/¯ Z tego co mówisz to prawi Ci sporo komplementów, może dla niego to, że jesteś ładna jest oczywiste i dlatego prawi komplementy związane z innymi Twoimi cechami.
  • Odpowiedz
betamyszkomat


@Kanarynka: Ale to słowo nie ma sensu. Betabankomat, to zbitka bycia betą i bycia bankomatem dostarczającym kasę.
Betamyszkomat czyli co? Beta dostarczająca myszkę? Do dupy. Betami są faceci przede wszystkim.
Nie jesteś betą, jesteś myszką dostarczającą kasę. Myszkobankomatem.
  • Odpowiedz
@Kanarynka: Uprawiacie ze sobą seks, całujecie sie? Jeżeli tak, to gość może po prostu nie ogarniać, że taki komplement by Ci sie spodobał xD. Daj mu subtelnie znać, że lubisz takie komplementy, bo to rzeczywiście słabo
  • Odpowiedz
@Kanarynka:

Ale wiesz, że między bycie ,,ładną i atrakcyjną" a ,,brzydką paskudą" istnieje jeszcze całkiem pokaźna grupa ludzi średnich / przeciętnych?

Więc zapewne taka właśnie jesteś, Twój partner również. Ciesz się, że masz właśnie takiego chłopa, który dostrzega w Tobie inne cechy niż wygląd i nie komplementuje Cię sztucznie - po prostu nie kłamie.

A Ty chcesz się dowartościować xd nie szukaj wymówek tylko spójrz prawdziwe w oczy:) Ogarnij się
  • Odpowiedz
@Thorrand: tak, ja jestem mocno przeciętna, dlatego NIGDY żaden facet za mną nie szalał, tylko traktował trochę jak faceta w związku... Wiedział, że zawsze sobie poradzę, nie trzeba sie mną opiekować itd.

Co do chudniecia, to chudnę, ale to niw jest #!$%@? do zrobienia z dnia na dzien.
  • Odpowiedz
@Kanarynka:

,,jestem przeciętna"

To czemu wymagasz od chłopaka, żeby Cię komplementował i nazywał ładną?
Przecież to bardzo dobrze o nim świadczy. Po prostu traktuje znajomość poważnie... nie urabia Cię, bo nie ma ukrytego w tym celu.
  • Odpowiedz
@Kanarynka: skoro mówisz, że z twarzy jesteś nijaka, do tego otyła to w sumie co ma mówić? Jest wiele kobiet które są z mało atrakcyjnymi facetami i raczej też im nie mówią, że są przystojni.

Schudniesz chociaż te 10kg, zadbasz trochę o styl, makijaż itp i wtedy zobaczysz czy on poprostu tak nie mówi czy jednak nie uważał cię za specjalnie ładna dziewczyne.

Najgorsze co możesz, to dopraszac się kompmelentow
  • Odpowiedz