Wpis z mikrobloga

Niebieski jeszcze ani razu nie powiedział mi że jestem ładna, za to czesto podkreśla że jestem kobieca, opiekuńcza, troskliwa, szybko się uczę, jestem zaradna, silna i niezależna.

Jest to mega przykre, że chyba się jemu nie podobam i pewnie jestem damskim odpowiednikiem beciaka (,) ()

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw
  • 117
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kanarynka:
To juz Ty musisz znaleźć sobie powód. A jest ich dużo. Na pewno nie ma +, także tego.

-zdrowie
-Fajnie się czujesz ze swoim ciałem
-Sportowy świr
-Podobanie się niebieskim i wiele innych.
  • Odpowiedz
@Kanarynka: naprawdę wymagasz od chlopaka zwby prawil ci komplementy, a ty sama twierdzisz ze sie rozstaniecie za jakis czas? Jezu, wez go może po prostu rzuć zamiast marnować jego czas. Masz problem ze sobą, masz kompleksy i to one zniszczą ten, czy inny związek. Nie kazdy patrzy na wagę, wygląd czy tapete. Zamiast cieszyć sie ze chlop jest toba zainteresowany i cie adoruje, to szukasz dziury w calym. To naprawdę
  • Odpowiedz
@PanMuchomorek: aha, kazda gruba osoba siedzi na dupie, #!$%@? chipsy a jej jedyny ruch to z kanapy do lodowki. Bardzo sprytnie.
Zdrowa jestem, ruszam się dużo - praktycznie codziennie ćwiczę, niebieskim nigdy sie nie podobałam i sama sobie tez nie.
  • Odpowiedz
@hihi_jery: gdyby związki były na zawsze to ludzie by się nie rozwodzili. Gdyby związki były na zawsze to nie byłabym właśnie w świeżym związku, tylko nadal byłabym ze swoim byłym. Itd itp.
  • Odpowiedz
@Kanarynka: Jezu, kobieto, weź się ogarnij bo wyłażą z Ciebie kompleksy jak stąd na księżyc. W roszczeniowy sposób atakujesz tu każdego kto odpowie Ci nie po Twojej myśli, ja rozumiem, że atakiem chcesz przykryć kompleksy i braków w swoim związku, ale jak na co dzień robisz z siebie taką użalającą się zakompleksioną płaczkę, to zaraz będzie tak, że nikt Ci tych komplementów mówić nie będzie, bo facet zwieje, co nie
  • Odpowiedz
@Kanarynka: to juz nie są kompleksy ale jakaś obsesja. Jak ty dziewczyno mozesz na początku czy w środku związku, gdzie nic sie nie psuje twierdzić ze i tak sie to rozpadnie xD to po cholere sie wiążesz? Jak czujesz sie samotna to lepiej kup sobie kota, bo wiecej tym zadziałasz niz udawanym zaangazowaniem. A i nawet kot po pewnym czasie bedzie mial Cie w dupie z takim podejściem
  • Odpowiedz
@Kanarynka:

jak tam chcesz. Niemniej jednak, niebieski wiedział jak wyglądam od poczatku. Po co wiec chcial sie ze mną spotykać, skoro mu się nie podobam?


odpowiadam, dla bzykania. Nie od dzisiaj mężczyźni wymieniają się poglądami, że te brzydkie i grube laski są łatwe...
  • Odpowiedz
@Kanarynka: Chciałabyś być kochana za to, że jesteś ładna? Dziwne. Sama się sprowadzasz do roli obiektu.
Rozumiem że każdy chciałby być atrakcyjny dla partnera i pożądany przez niego. Ale nie kochany za urodę.
To, że jesteś przeciętna nie znaczy że nie uważa cię za ładna. Osoby, które lubimy i kochany uważamy za ładniejsze, niż są w rzeczywistości. Wg mnie komplement" kobieca" może się również odnosić do wyglądu.
  • Odpowiedz