Wpis z mikrobloga

Weźcie się kuźwa ogarnijcie z Waszymi algorytmami. Mam mikro sklepik na tym portalu i bardzo mało ocen, bo nikomu nie chce się ich wystawiać. Z racji braku smarta (bo można go mieć od 10 ocen), dostałem jedną ocenę 3/5 za koszty dostawy. W sumie nic dziwnego, normalny koszt dostawy w przypadku braku smarta.
Co na to allegro? xD

Mam ponad tysiąc punktów na minusie w ich jakimśtam kalkulatorze ocen sprzedawcy xD

#zalesie #allegro
g.....k - Weźcie się kuźwa ogarnijcie z Waszymi algorytmami. Mam mikro sklepik na tym...

źródło: comment_16115605274s3mxsFzegJ3MkHlbi14up.jpg

Pobierz
  • 16
@neverhavebeen: Spoko, nie trzeba. Na allegro sprzedaje bardzo mało towaru, bo niestety polscy kupujący są najbardziej "wybredni", 95% mojej sprzedaży idzie na Europę (Niemcy, Belgia głównie - ale również inne kraje, nawet Rumunia, nawet z UK czasem się trafi). W Polsce oferuję najniższe ceny, a i tak schodzi najwolniej.

Na wypadek jakby kto pytał co sprzedaje, to tylko podpowiem, że produkty kolekcjonerskie dla dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°
@UFC_Jest_W_Dupie: OLX nie ma płatności w moim dziale, a nie chce się bawić w indywidualne maile przelewy i prośby. Może kiedyś, jak nie będę musiał udowadniać wszędzie, że nie jestem złodziejem.

@efceka: Nie xD

@espu: Inpost 8.99. Kurier chyba po 12.99 (typowe stawki na allegro). Motyw jest taki, że bez smarta kupujący musi zapłacić za te przesyłki. Anyway, też nie o to chodzi w głównym poście że jest drogo/tanio,
@germijak: Właśnie dlatego, ze nie masz smart to nie schodzi. Jedna ocena to lotto, ja sprzedawałem drobnicę jakaś, za 200% ceny rynkowej xd, a miałem same 5tki ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ocen miałem tylko z 10% zamówień, bo Allegro przestało wysyłać maila powiadamiającego o wystawieniu oceny.
@germijak: Ale dalej się dziwie ludziom... jak to się opłaca. Kupowałem produkt w biedrze za 10pln, zero kosztów, bo z lokalnych biedronek. Wystawiałem za 20 + koszty przesyłki. Prowizja średnio 5 zł... bo od ceny brutto z przesyłka liczą... to nie wiem jak coś sprzedawać z przebitka 20%, jak mi się ledwo opłacało z przebitka 100%
@germijak u mnie tak samo, jakieś tam maile przychodziły z allegro, jakieś -950 punktów, nie wiadomo o co im chodzi nawet, a finalnie i tak standardowe podejście do nich: ch*j im w d*pe, już sami nie wiedzą co mają wymyślać