Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Anon 24 lvl here. Drogie Mirki postanowiłem ostatnio założyć sobie tinderka nie mając żadnego dużego doświadczenia w kontakcie z Mirabelkami, dodatkowo teraz pandemia no więc pomyślałem "czemu nie!?". To co odkryłem to to że na tym portalu jest mnóstwo #!$%@?ów, nadumanych w sobie zepsutych dziewczyn.
No kurde... Jak już jesteś na tym portalu no to chyba wypada napisać coś o sobie, a nie zgrywać księżniczkę "nie pisze pierwsza" - co i tak jest ewenementem bo 60% przypadków ma na te opisy totalnie wylane (albo ja to tak odbieram) no i wrzuca memy do zdjęć.
Chciałem się spytać czy to jest już norma jeżeli chodzi o dziewczyny w XXI wieku, czy to może ja już jestem jakiś staromodny no i za dużo wymagam od płci przeciwnej?
Może to i ja jestem jakimś #!$%@? i mam za duże wymagania względem tego portalu...
#tinder #zwiazki #atencjuszki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #600dd6867298ba000a3b4db2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 9
Mirasku, wiekszosc mlodych dziewczyn jest wpatrzona w Instagrama, gdzie mają swoj ideal i mysla, ze ktoregos dnia ich ideał poprosi o rękę. A prawda jest taka, ze najszybciej zostana same i obudza sie za pozno. Takze miej wywalone w te ksiezniczki, a najlepiej wywal ten gowno portal, bo szybciej nabawisz sie depresji i niskiej samooceny, anizeli kogos poznasz ( ͡ ͜ʖ ͡)
@3I_i wsm punkt siedzenia, zalezy od punktu widzenia. Ja jako lvl 19 i 1 rok na studiach, mam przyjemnosc poznawac dziewczyny na moim kierunku, gdzie kobiety to 80% na oko. A co do poznawania dziewczyn jako lvl 24 lub wiekszy ode mnie. Nie mam pojecia, ze wzgledu na to, ze jest sytuacja jaka jest. Nawet jak zalozymy, ze tinder to ostatnia deska ratunku, to szanse, ze znajdzie kogos normalnego sa jak najbardziej,
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie przywiązuj jakiejkolwiek wagi do tego, co jest na tych profilach. Ludzie tego używają dla fun'u - laski głównie dla zdobycia atencji. Jak ktoś na tagu napisał Tinder to jak łowienie w szambie. Możliwe, że coś znajdziesz ale...

I tutaj szybko da się zorientować czy laska jest zainteresowana rozmową. Więc z tych wszystkich rozmów które zaczniesz też dużo będzie do kosza. A jeżeli jesteś na Tinderze żeby rzeczywiście kogoś poznać
@SliMik: ale teraz jak ktoś nie studiuje tylko pracuje w domu to co ma zrobić, łatwo powiedzieć wywal Tindera, ale to jest często jedyna opcja